Jakub Forgács Krimi

Nové INFO o tragédii na R1: Ako došlo k nehode medzi Bystricou a Zvolenom? FOTO

Vodič utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste dopravnej nehody podľahol. Jeho spolujazdec bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice.

Ilustračný obrázok k článku Nové INFO o tragédii na R1: Ako došlo k nehode medzi Bystricou a Zvolenom? FOTO
12
Galéria
Zdroj: Prezídium HaZZ

Diaľničná polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok o 16:00 na diaľnici v smere jazdy Zvolen – Banská Bystrica. Krajskí policajti o tom informovali na svojej facebookovej stránke. Prvé informácie z miesta nehody sme vám priniesli ešte v utorok, teraz polícia ozrejmila viac.

„54-ročný vodič vozidla Peugeot 308 z Polomky, z doposiaľ nezistených príčin zišiel s vozidlom vpravo mimo spevnenú časť vozovky na trávnatý povrch, kde narazil do betónového priepustu, následne pokračoval ďalej v jazde a po prejdení 156 metrov prerazil oplotenie diaľnice,“ píšu muži zákona.

Ako pokračovali, po prerazení oplotenia vzduchom preletel ponad cestu idúcu popod diaľnicu a svojou prednou časťou narazil do svahu v dôsledku čoho sa auto prevrátilo na strechu.

„Vodič utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste dopravnej nehody podľahol. 25-ročný spolujazdec zo Stupavy bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice,“ uviedli policajti.

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie a prečin ublíženie na zdraví. Na mieste nehody bol aj znalec z odboru cestnej dopravy a príčina dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

Zábery z miesta tragickej nehody nájdete v priloženej fotogalérii!

FOTO: Tragická nehoda pri Badíne
12
Galéria
Zdroj: Prezídium HaZZ
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie