Jakub Forgács Správy

Nová práca v čase koronakrízy? V Bystrici sa môžete uchádzať o toto miesto

Hľadáte si prácu? Centrum voľného času v Bystrici zase zháňa ekonóma či ekonómku. Aké sú požiadavky na uchádzačov?

Ilustračný obrázok k článku Nová práca v čase koronakrízy? V Bystrici sa môžete uchádzať o toto miesto
Zdroj: pixabay.com

Centrum voľného času, Havranské 9, 975 90 Banská Bystrica ponúka voľné pracovné miesto na pracovnú pozíciu – ekonóm/ka CVČ s nástupom od 18. novembra 2020. Školský úrad, oddelenie školstva a mládeže o tom informuje na svojej webovej stránke.

Náplň (druh) práce:

  • samostatné zabezpečenie komplexnej účtovníckej agendy CVČ,
  • viesť podvojné účtovníctvo rozpočtovej organizácie v členení na príjmy a výdavky, podľa položiek a podpoložiek rozpočtovej skladby,
  • spracovávanie návrhu rozpočtu CVČ a sledovanie jeho čerpania,
  • zostavovanie a odosielanie účtovných výkazov a štatistík,
  • nahrávanie rozpočtových údajov do RiS,
  • vyhotovenie a sledovanie zmlúv.

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:

  • ukončené úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou v ekonomickom odbore,
  • bezúhonnosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
  • pokročilé ovládanie práce s počítačom,
  • znalosť účtovného programu IVeS,
  • znalosť problematiky školskej legislatívy a legislatívy o účtovníctve,
  • prax v oblasti podvojného účtovníctva v školstve min. 2 roky.

Základná zložka mzdy: v zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v závislosti od zaradenia zamestnanca podľa dosiahnutého stupňa vzdelania, dĺžky započítanej praxe a zákonom ustanovených príplatkov.

Ako sa uvádza na webe, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom, dokladmi o vzdelaní /kópie/ a prehľadom praxe, súhlasom so spracovaním osobných údajov, kontaktom s tel. číslom zasielajte do 03.11.2020 do 16.00 hod. na adresu: Centrum voľného času, Havranské 9, 975 90 Banská Bystrica alebo elektronicky na adresu: cvchavranske9@gmail.com.

„Len uchádzači spĺňajúci všetky kvalifikačné predpoklady a požiadavky môžu byť telefonicky pozvaní do výberového konania na osobný pohovor,“ píše sa na stránke.

Bližšie informácie na tel. č.: 048/4131590, 0918977140, mail: vrbovsky.riso@gmail.com

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM