Jakub Forgács Rôzne Správy

Nádherné zábery od bystrického fotografa: Takto Norbert zachytil Slovenský deň kroja, FOTO

Tisíce ľudí v krojoch, to len tak hocikde neuvidíte, no v Bystrici sme takú možnosť mali. Slovenský deň kroja si teraz môžete pozrieť aj na záberoch od fotografa Norberta Kuklovského.

Ilustračný obrázok k článku Nádherné zábery od bystrického fotografa: Takto Norbert zachytil Slovenský deň kroja, FOTO
37
Galéria

Slovenský deň kroja sa vydaril aj napriek nepriaznivému počasiu. Na bystrické Námestie SNP v sobotu podľa slov organizátorov prišlo až 3882 ľudí v kroji, alebo s niektorou z jeho súčastí. Tento výkon bude zaznamenaný v Slovenskej knihe rekordov a organizátori dostanú aj osvedčujúci certifikát.

Medzi v krojoch oblečenými návštevníkmi podujatia, ktoré organizuje časopis Slovenka, nebolo vidieť iba ľudí z rôznorodých slovenských obcí. Mnohí prišli aj zo zahraničia a zastúpené boli všetky vekové kategórie.

Prvý článok zo Slovenského dňa kroja sme vám priniesli už v sobotu a zožal veľký úspech. Vtedy sme v ňom uverejnili iba zopár záberov.

Teraz si však môžete pozrieť, ako ho zachytil Slovenský deň kroja bystrický fotograf Norbert Kuklovský. Ide o talentovaného fotografa, ktorého sme vám prednedávnom predstavili aj v rozhovore.

Norbertove zábery zo Slovenského dňa kroja nájdete v priloženej fotogalérii.

Pozrieť si tiež môžete aj video z tohto podujatia.

V OBRAZOCH: Slovenský deň kroja na úchvatných záberoch bystrického fotografa
37
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk/TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie