Jakub Forgács Krimi

Muž v obci pri Bystrici napadol bývalú družku, použil aj pištoľ. Do akcie vyrazili kukláči

Obvinený už bol podľa slov polície v minulosti trikrát súdne trestaný, aj za nebezpečné vyhrážanie voči svojej bývalej družke.

Ilustračný obrázok k článku Muž v obci pri Bystrici napadol bývalú družku, použil aj pištoľ. Do akcie vyrazili kukláči
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Polícia v Banskej Bystrici obvinila 41-ročného muža z prečinu ublíženia na zdraví a výtržníctva. Informovali o tom muži zákona na svojej krajskej facebookovej stránke.

„Obvinený sa v Tajove stretol s bývalou družkou, aby jej vrátil osobné veci, pričom došlo k hádke. Vulgárne jej nadával a fyzicky ju napadol,“ píšu policajti.

„Keď sa poškodenej zastal jej známy, obvinený vytiahol plynovú pištoľ, ktorou mu z bezprostrednej blízkosti vystrelil do tváre, následkom čoho poškodený spadol na zem. Útočník ďalej pokračoval vo fyzickom napádaní bývalej družky. Obidvaja poškodení utrpeli ľahké zranenia,“ opísali hrozivé chvíle muži zákona.

Ako ďalej uviedli policajti, na zadržanie páchateľa bol nasadený Pohotovostný policajný útvar Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Obvinený už bol podľa slov polície v minulosti trikrát súdne trestaný, aj za nebezpečné vyhrážanie voči svojej bývalej družke. „Po vykonaní procesných úkonov bol umiestnený do policajnej cely a bol spracovaný podnet na vzatie do väzby. O jeho treste rozhodne súd,“ dodali policajti.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM