Liptáci vycestujú na zápas do Bystrice bez trénera Paukovčeka. V Mikuláši skončil

Hokejisti Liptovského Mikuláša vycestujú na zápas do Banskej Bystrice už bez Pavla Paukovčeka. Vedenie klubu sa s ním dohodlo na ukončení spolupráce.

Tomáš Batiz
Ilustračný obrázok k článku Liptáci vycestujú na zápas do Bystrice bez trénera Paukovčeka. V Mikuláši skončil
Foto: Magdaléna Nahalková

Deviate miesto a séria prehier sa pravdepodobne podpísala pod odchod Pavla Paukovčeka, ktorý k dnešnému dňu skončil na lavičke Liptovského Mikuláša. Práve v deň, keď jeho zverenci vycestujú na ľad do Banskej Bystrice. O odchode Paukovčeka informuje mikulášsky klub prostredníctvom svojej oficiálnej webstránky.

„Vedenie Mestského Hokejového klubu 32 Liptovský Mikuláš, a.s. sa dnes po vzájomnej dohode s hlavným trénerom A mužstva Seniorov Pavlom Paukovčekom dohodlo na ukončení spolupráce,“ uvádza klub na svojej stránke.

Ako informuje verejnosť MHk 32 Liptovský Mikuláš, v najbližších zápasoch je vedením A mužstva Seniorov poverený doterajší asistent hlavného trénera Juraj Halaj. „Vedenie MHK týmto ďakuje Bc. Pavlovi Paukovčekovi za jeho doterajšiu spoluprácu a praje mu veľa osobných a pracovných úspechov v ďalšej profesionálnej kariére,“ dodáva vedenie klubu.

Zdroj: Dnes24.sk