Jakub Forgács
Futbal
Koniec jesennej sezóny: KOMPLETNÝ PREHĽAD najbližších stretnutí futbalistov z regiónu
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré odohrajú futbalisti z regiónu tento víkend, ale aj rozpis stretnutí po zimnej prestávke. Divákov budú opäť čakať zápasy, v ktorých kluby zabojujú o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
I. LIGA – 16. kolo
- nedeľa 02.11.2014 13:30 ŽP Šport Podbrezová – : – FC Spartak Trnava
- nedeľa 02.11.2014 19:00 MŠK Žilina – : – FK Dukla Banská Bystrica
III. LIGA STRED – 16. kolo
- nedeľa 22.03.2015 15:00 FK Rakytovce – : – ŠK Javorník Makov
- nedeľa 22.03.2015 15:00 OFK Teplička nad Váhom – : – FK – 34 Brusno – Ondrej
- nedeľa 22.03.2015 15:00 MŠK Námestovo – : – TJ ŠK Kremnička
IV. LIGA – JUH – 14. kolo
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Prameň Kováčová – : – TJ Sklotatran Poltár
- nedeľa 22.03.2015 15:00 ŽP Šport Podbrezová (B) – : – MFK Revúca
- nedeľa 22.03.2015 15:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) – : – FK CSM Tisovec
- nedeľa 22.03.2015 15:00 MFK Spartak Hriňová – : – TJ Jednota Málinec
- nedeľa 22.03.2015 15:00 MFK Detva – : – JUPIE Podlavice Badín
V. LIGA – C – 14. kolo
- nedeľa 22.03.2015 15:00 JUPIE Podlavice Badín (B) – : – TJ Baník Štiavnické Bane
- nedeľa 22.03.2015 15:00 FK Šalková – : – TJ Sokol Repište
- nedeľa 22.03.2015 15:00 OFK 1950 Priechod – : – ŠK Hrochoť
- nedeľa 22.03.2015 15:00 ŠK Voznica – : – TJ Sokol Medzibrod
- nedeľa 22.03.2015 15:00 OFK Slovenská Ľupča – : – TJ Tatran VLM Pliešovce
- nedeľa 22.03.2015 15:00 ŠK Partizán Čierny Balog – : – ŠK Sásová
- nedeľa 22.03.2015 15:00 FK 09 Bacúch – : – OŠK Lieskovec
I. TRIEDA – 14. kolo
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ ŠK Hronec – : – FK 1928 Jasenie
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ Tatran Čierny Balog
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ ŠK Sokol Jakub – : – FK Sokol Braväcovo
- nedeľa 22.03.2015 15:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky – : – FK Podkonice
- nedeľa 22.03.2015 15:00 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – : – ŠK Selce (A)
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ – Družstevník Strelníky – : – TJ Mladosť Lučatín
- nedeľa 22.03.2015 15:00 FK SOKOL Nemecká – : – OFK Slovan Valaská
II. TRIEDA – SKUPINA A – 16. kolo
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Hronsek – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- nedeľa 22.03.2015 15:00 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – FK – Baník Ľubietová
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Slovan Tajov – : – ŠK Zornička Riečka
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Tatran Harmanec – : – TJ Družstevník Mičiná
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Iskra Horné Pršany – : – ŠK Selce (B)
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Partizán Hiadeľ – : – FK Šalková (B)
- nedeľa 22.03.2015 15:00 TJ Družstevník Dúbravica – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
- nedeľa 22.03.2015 15:00 – TJ Slovan Malachov
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk