Jakub Forgács Futbal

Liga starých pánov 40+ sa skončila desiatym kolom. Prinášame vám prehľad posledných zápasov, počas ktorých sa stále rozhodovalo o konečnom poradí tímov.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si konečné poradie 2. ročníka ligy starých pánov pod Urpínom

Majerboys – Selce 7:8 (3:5)

• Góly: Z. Večerík 4, I. Majer, M. Kalman, D. Babjak – J. Strečok 4, M.Uhliar 2, Ľ.Rusko, J.Rusko

Zápas, ktorý už o ničom nerozhodoval bol aj tak veľmi zaujímavý. Hostia sa ujali vedenia, no v zapätí domáci dvoma rýchlymi gólmi preklopili misku váh na svoju stranu. Selce hrali svoj typický pohľadný futsal, kombinácie až do kuchyne a odskočili súperovi z 2:1 na 2:5. Domáci sa znovu priblížili na rozdiel gólu, čiže zápas bol stále otvorený. Domáci sa snažili rýchlymi brejkami zápas otočiť, no hostia to už nedovolili. Víťazstvo Seliec v súťaži je absolútne zaslúžené, pretože ich nikto neporazil a ich hra bola plná kreativity a futsalového kumštu.

Alcatraz – Starší Chalani 5:7 (3:1)

• Góly: P. Šipula 2, B. Navrátil 2, R. Mydlo – O. Ríša 3, M. Hutník 2, M. Trizna 2

V zápase, v ktorom išlo obom o veľa – domácim o tretie miesto, hosťom aby neskončili poslední! Alcatraz mal ako obvykle výborné prvé polčasy, ale s druhými to už bolo slabšie. Na margo hostí treba povedať, že dnes hrali od začiatku až do konca, aj keď sa im hra nedarila nezahodili flintu do žita a na konci boli odmenení. Na domácich v posledných desiatich minútach doľahol kŕč a už sa nespamätali.

Mladosť – Alien 8:5 (3:2)

• Góly: M. Vigaš 4, J. Ondrejka 2, J. Čief 2 – I. Turan 2, J. Varga 2, S. Mišička

Mladosť v dnešnom stretnutí ukázala svoju silu a nepoddajnosť. Zápas sa pre nich začal vyvíjať veľmi zle, keď po 15 minútach prehrávala 0:2 a zdalo sa, že hostia v pohode uhrajú víťazstvo, ktoré im zaručí, že neskončia poslední. Mladosť si naopak víťazstvom mohla priblížiť 3. priečku v súťaži a to bolo pre nich oveľa viac motivujúce ako pre Alien. Víťazstvo si hráči domácich plne zaslúžili.