Jakub Forgács
Futbal
KOMPLETNÝ futbalový PREHĽAD: Dukla už tri zápasy neskórovala, vysoká prehra Rakytoviec v Bytči
Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže. Cez víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.
FORTUNA LIGA (27. kolo):
- 24.04.2015 19:00 FK Dukla Banská Bystrica 0 : 3 MŠK Žilina
- 26.04.2015 19:00 FC Spartak Trnava 3 : 1 ŽP Šport Podbrezová
III. LIGA (21. kolo):
- 26.04.2015 10:30 FO Kinex Bytča 6 : 1 FK Rakytovce
- 26.04.2015 10:30 TJ ŠK Kremnička – FK – 34 Brusno – Ondrej
IV. LIGA – SKUPINA JUH (19. kolo):
- 25.04.2015 16:30 ŠK Vinica 1 : 0 ŽP Šport Podbrezová (B)
- 26.04.2015 16:00 MFK Spartak Hriňová 2 : 0 TJ Prameň Kováčová
- 26.04.2015 16:00 FTC Fiľakovo 0 : 1 MFK Lokomotíva Zvolen (B)
V. LIGA – SKUPINA C (19. kolo):
- 25.04.2015 16:00 TJ Tatran VLM Pliešovce 1 : 2 TJ Sokol Repište
- 26.04.2015 16:00 OFK Slovenská Ľupča 1 : 3 JUPIE Podlavice Badín (B)
- 26.04.2015 16:00 ŠK Partizán Čierny Balog 5 : 0 ŠK Voznica
- 26.04.2015 16:00 FK 09 Bacúch 1 : 2 OFK 1950 Priechod
- 26.04.2015 16:00 OŠK Lieskovec 2 : 1 FK Šalková
- 26.04.2015 16:00 ŠK Sásová 1 : 3 TJ Baník Štiavnické Bane
- 26.04.2015 16:00 TJ Sokol Medzibrod 1 : 0 ŠK Hrochoť
I. TRIEDA (19. kolo):
- 25.04.2015 16:00 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) 1 : 0 TJ ŠK Hronec
- 25.04.2015 16:00 FK SOKOL Nemecká 0 : 1 TJ ŠK Sokol Jakub
- 25.04.2015 16:00 TJ Mladosť Lučatín 1 : 2 FK 1928 Jasenie
- 26.04.2015 16:00 TJ – Družstevník Strelníky 0 : 3 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- 26.04.2015 16:00 OFK Slovan Valaská – : – TJ Partizán Osrblie
- 26.04.2015 16:00 ŠK Selce (A) 2 : 0 TJ Tatran Čierny Balog
- 26.04.2015 16:00 FK Podkonice 2 : 4 FK Sokol Braväcovo
II. TRIEDA A (21. kolo):
- 26.04.2015 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica 1 : 1 ŠK Sokol FO Staré Hory
- 26.04.2015 10:30 ŠK Selce (B) 5 : 0 FK – Baník Ľubietová
- 26.04.2015 16:00 TJ Partizán Hiadeľ 1 : 1 TJ Hronsek
- 26.04.2015 16:00 TJ Družstevník Dúbravica 2 : 4 TJ Iskra Horné Pršany
- 26.04.2015 16:00 – TJ Tatran Harmanec
- 26.04.2015 16:00 TJ Slovan Malachov – : – TJ Slovan Tajov
- 26.04.2015 16:15 TJ Družstevník Mičiná 2 : 2 ŠK Zornička Riečka
- 20.05.2015 18:00 FK Šalková (B) – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk