Jakub Forgács Správy

Kino Hron na Sliači sa opäť zaplní: Otvorené stretko Zlomení láka ľudí z celého Slovenska

Začiatkom leta bola skupina eSPé v Kalifornii, kde sa vzdelávala v spoločenstve Bethel church, cez prázdniny ju čakalo niekoľko koncertov na akciách a festivaloch. Už v nedeľu o 17:00 si ich chvály budete môcť opäť vypočuť v kine Hron na Sliači, na augustovom otvorenom stretnutí Zlomení.

Ilustračný obrázok k článku Kino Hron na Sliači sa opäť zaplní: Otvorené stretko Zlomení láka ľudí z celého Slovenska
Zdroj: Dnes24.sk

Toto podujatie každý mesiac organizuje katolícke spoločenstvo Silné Posolstvo (SP) zo Sliača. Už tradične na ňom odznejú moderné chvály skupiny eSPé, nielen z ich najnovšieho albumu Nová Vášeň. Aj vďaka súčasnému štýlu hudby a zrozumiteľnému podaniu pre mládežníkov sa táto akcia teší veľkej obľube ľudí, ktorí na ňu cestujú zo všetkých kútov Slovenska. Kino Hron sa počas nej v posledných mesiacoch naplnilo do prasknutia.

V prestávke medzi skladbami odznie slovo, ktoré má povzbudiť mladých ľudí a pomôcť im prechádzať životom. Počas celého programu bude pre všetkých zúčastnených k dispozícii spovedná služba. Ak prídete s malými deťmi, môžete ich nechať v detskom kútiku. Pre ľudí, ktorí sa na Sliač v nedeľu nedostanú, je pripravený live strem na stránke live.godzone.sk

Spoločenstvo SP sa stretáva každú nedeľu o 16:00 v pastoračnom centre Fatima v Sliači. Raz mesačne však organizuje pre kresťanov z celého regiónu veľké otvorené stretnutie. Vstup na toto podujatie je zadarmo.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM