Jakub Forgács Hokej

Hokejový klub vyzval fanúšikov: Poďme zaplniť bystrický štadión aspoň virtuálne

V ťažkých časoch potrebuje bystrický hokejový klub pomoc fanúšikov ešte viac ako kedykoľvek predtým. Vytvoril preto nevšedné podujatie.

Ilustračný obrázok k článku Hokejový klub vyzval fanúšikov: Poďme zaplniť bystrický štadión aspoň virtuálne
Zdroj: TASR

Hokejový klub HC ´05 iClinic Banská Bystrica sa obracia na svojich fanúšikov s výzvou, ktorou je podpora klubu v tomto neľahkom období. „Situácia, ktorá postihla všetky sféry života na celom svete, mala dopad aj na našu hokejovú ligu a opatrenia s ňou spojené negatívne ovplyvnili finančnú situáciu nášho klubu. Zdravie je však pre nás všetkých to najdôležitejšie a prijaté opatrenia boli správne,“ uvádza oficiálny web baranov.

Hokejový klub preto pre fanúšikov pripravil špeciálne virtuálne podujatie s názvom Srdcom Baran.

Vypredá sa štadión?

„Pevne veríme, že spoločne dokážeme viac a podarí sa nám aj napriek predčasnému ukončeniu sezóny ešte raz „naplniť“ zimný štadión,“ píše sa na stránke so slovami, že výzvu sa klub rozhodol spustiť práve na podnet fanúšikov.

Podporiť klub môžete zakúpením vstupenky cez fanshop alebo na stránke Ticketportal. „Celkovo bolo vytvorených 2 841 miest, čo zodpovedá kapacite zimného štadióna. Jednu vstupenku je možné zakúpiť v hodnote 8 eur,“ píše sa s tým, že na jednu osobu je možné zakúpiť aj viac vstupeniek naraz.

Špeciálny darček

Ako uvádza klub, za každý príspevok resp. zakúpenú vstupenku vám bude zaslaný špeciálny pamiatkový hometicket, ktorý vám v prípade záujmu a po ukľudnení celej situácie radi vytlačia na zimnom štadióne vo vopred stanovených termínoch.

„Okrem toho sme si pre vás pripravili aj špeciálny darček. Vzhľadom na to, že sme nemohli koniec sezóny stráviť s vami a stretnúť sa na posezónnej autogramiáde, pribalíme vám k hometicketu aj plagát hokejového tímu HC ´05 iClinic Banská Bystrica v elektronickej verzii a vo vysokom rozlíšení podpísaný všetkými hráčmi nášho klubu,“ dodáva na stránke.

Foto: ilustračné

Zdroj: HC' 05 iClinic Banská Bystrica

Najčítanejšie