Jakub Forgács Futbal

Hamšík po vypadnutí z majstrovstiev Európy. Fotenie a autogramiáda v Bystrici

Hviezda slovenskej reprezentácie a bystrický rodák mieri domov. Mareka Hamšíka čakajú po historickom úspechu na európskom šampionáte milé povinnosti.

Ilustračný obrázok k článku Hamšík po vypadnutí z majstrovstiev Európy. Fotenie a autogramiáda v Bystrici
Zdroj: TASR

Slovensko ukončilo svoju púť na 15. majstrovstvách Európy vo futbale vo Francúzsku. Osudným mu bolo nedeľňajšie stretnutie Nemecko – Slovensko (3:0) v Lille v osemfinále. Chlapci sa vracajú domov a do svojho rodiska pod Urpín sa chystá aj Marek Hamšík.

V utorok od 9:30 do 12:30 sa na ihrisku v Podlaviciach v Banskej Bystrici bude konať turnaj Generali Jupie Cup 2016. Zúčastnia sa ho družstvá škôlok, ktoré vyhrali kvalifikačné turnaje. Tentoraz si zmerajú sily medzi sebou: 20.5.- MŠ Cesta k nemocnici , 27.5.- MŠ Radvanská 28 , 3.6.- MŠ Strážovská,10.6.- MŠ Šalgotariánska

Pre malých futbalistov nielen zo zúčastnených škôlok budú pripravené súťaže a budú môcť povzbudzovať hrajúce družstvá. Podujatia by sa mal zúčastniť aj Marek Hamšík, pričom prebehnúť by mali fotenie a autogramiáda.

„Máme prísľub účasti od Hamšíkovho otca. Čakali sme na to, ako dopadnú reprezentanti. Samozrejme, môžu do toho prísť nejaké rodinné záležitosti, ale Markova účasť bola v prípade vypadnutia Slovenska vopred dohodnutá,“ potvrdil pre spravodajský portál Bystrica 24 jeden z organizátorov podujatia.

Program Generali Jupie Cup 2016

  • 9:30 – zraz družstiev
  • 9:45 – otvorenie turnaja
  • 10:00 – 11:45 – finálový turnaj – zápasy , sprievodné súťaže
  • 11:50 – autogramiáda s Marekom Hamšíkom

Čítajte tiež:

Bystrickí karatisti s ohromným výsledkom. Pod Urpín priniesli tituly majstrov Európy!

Nový rekord Velďákovej. Jediná s olympijským limitom na majstrovstvách v Bystrici

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie