Jakub Forgács
Futbal
Futbalisti z regiónu opäť vybehnú na trávniky: Vieme, kedy a s kým si zmerajú sily
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
III. LIGA STRED – 11. kolo
- sobota 11.10.2014 14:30 FK LAFC Lučenec – : – TJ ŠK Kremnička
- sobota 11.10.2014 14:30 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) – : – FK – 34 Brusno – Ondrej
- sobota 11.10.2014 14:30 MŠK Námestovo – : – OFK Teplička nad Váhom
- nedeľa 12.10.2014 10:30 FO Kinex Bytča – : – ŠK Javorník Makov
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Baník Kalinovo – : – FK Rakytovce
IV. LIGA – JUH – 11. kolo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 JUPIE Podlavice Badín – : – TJ Prameň Kováčová
- nedeľa 12.10.2014 14:30 MFK Lokomotíva Zvolen (B) – : – ŽP Šport Podbrezová (B)
V. LIGA – C – 11. kolo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠK Sásová – : – JUPIE Podlavice Badín (B)
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OŠK Lieskovec – : – TJ Tatran VLM Pliešovce
- nedeľa 12.10.2014 14:30 FK 09 Bacúch – : – TJ Sokol Medzibrod
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠK Partizán Čierny Balog – : – ŠK Hrochoť
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OFK Slovenská Ľupča – : – TJ Sokol Repište
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OFK 1950 Priechod – : – FK Šalková
I. TRIEDA – 11. kolo
- sobota 11.10.2014 14:30 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – : – TJ Tatran Čierny Balog
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Mladosť Lučatín – : – TJ ŠK Hronec
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OFK Slovan Valaská – : – ŠK Selce (A)
- nedeľa 12.10.2014 14:30 FK SOKOL Nemecká – : – FK Podkonice
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ – Družstevník Strelníky – : – FK Sokol Braväcovo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠK Obecný podnik lesov Poniky – : – FK 1928 Jasenie
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ ŠK Sokol Jakub – : – TJ Partizán Osrblie
II. TRIEDA – SKUPINA A – 11. kolo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 FK Šalková (B) – : – TJ Hronsek
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – ŠK Selce (B)
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Slovan Malachov – : – TJ Družstevník Mičiná
- nedeľa 12.10.2014 14:30 – ŠK Zornička Riečka
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Družstevník Dúbravica – : – FK – Baník Ľubietová
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Partizán Hiadeľ – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Iskra Horné Pršany – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Tatran Harmanec – : – TJ Slovan Tajov
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk