Jakub Forgács Rôzne Správy

FOTO: Rekordný tuning zraz v Bystrici. Pohľad, pri ktorom motoristom zaplesá srdce

Milovníci tuningu si pod Urpínom rozhodne prišli na svoje. Nočné parkovisko hučalo silnými motormi a veru, bolo čo obdivovať!

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Rekordný tuning zraz v Bystrici. Pohľad, pri ktorom motoristom zaplesá srdce
33
Galéria

Tohtoročný tuningový zraz Tuning nie je zločin v nočnej Bystrici, ktorý sa konal v piatok v noci, sa stal rekordným v mnohých smeroch, ale najmä návštevnosťou. „Kapacita parkoviska Tesco Extra bola plne vyčerpaná a podľa našich informácií parkovalo približne 300 – 400 ďalších účastníkov v blízkom okolí. Hrubým odhadom sa akcie zúčastnilo asi 2500 ľudí a niečo vyše tisíca áut,“ uviedol Robert Matúš z Garage Slovakia.

„Plánovaný program nám nevyšiel presne podľa predstáv, keďže naň nezostal čas a ani voľný priestor. Diváci však mali čo obdivovať ako na parkovisku, tak vo vytýčenej VIP zóne,“ pokračoval so slovami, že toto pochybenie bolo organizátorom odpustené.

„Pre nás sa stala Banská Bystrica srdcovou záležitosťou pretože zatiaľ na žiadnom inom zraze sme nezažili takú skvelú atmosféru a to platí aj o minulej sezóne,“ povedal Matúš. Ako dodal, momentálne ich čaká cesta po celom Slovensku, ale ak bude záujem zo strany terajších účastníkov a podarí sa im znova vybaviť všetky povolenia, určite sa pod Urpín radi vrátia

Pozrite si nadupané stroje z nočného tuning zrazu v priloženej fotogalérii, ako ich zachytili Marián Potančok a Magneticka Foto!

V OBRAZOCH: Nádherne vytunené stroje zaplnili bystrické parkovisko
33
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie