Jakub Forgács Rôzne Správy

FOTO: Minister Gajdoš sa predviedol. V drese bystrickej Dukly jazdil na kolobežke

Pohľad, aký sa len tak nenaskytne. Minister obrany Peter Gajdoš sa ukázal v netradičnom outfite na ešte nevšednejšom dopravnom prostriedku. Prečo vymenil limuzínu za kolobežku?

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Minister Gajdoš sa predviedol. V drese bystrickej Dukly jazdil na kolobežke
Zdroj: TASR

Minister obrany Peter Gajdoš v stredu vymenil vládnu limuzínu za kolobežku. Zapojil sa do Európskeho týždňa mobility a na rokovanie vlády prišiel na nej, samozrejme v športovom drese Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica.

Čítajte tiež: FOTO: Tóth sa dočkal veľkej pocty. Hodnosť nadporučík aj nevšedné dary od ministra

„Je týždeň mobility, tak musím makať. Športom ku zdraviu,“ povedal šéf rezortu obrany novinárom. Ako uviedol, športuje od malička a je presvedčený, že toto dnes deťom a mládeži chýba. „Nás vyháňali z ulice, keď sme hrali futbal, hokej alebo sme sa bláznili na ulici, a teraz je to tak, že my musíme vyháňať deti z domu na to, aby sa išli zahrať. Som presvedčený, že v zdravom tele zdravý duch platí, aj preto idem na dnešné rokovanie vlády lepšie naladený,“ povedal minister Gajdoš.

Európsky týždeň mobility sa začal 16. septembra a končí 22. septembra 2016. Jeho cieľom je propagovať využívanie verejnej dopravy, bicykel alebo chôdzu, čo má pozitívny vplyv na životné prostredie a v konečnom dôsledku na zdravie ľudí.

Pozrite si ministra na kolobežke v našej fotogalérii!

Čítajte tiež: FOTO: Bystrickí parkouristi rozskákali Fončordu. Ľuďom predstavili unikátny projekt

V OBRAZOCH: Minister Gajdoš na kolobežke, nahodený v drese bystrickej Dukly
2
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM