FOTO: Jedinečné dielo bystrického pilota. Vydal knihu plnú úchvatných záberov Slovenska

Unikátnou vzdušnou cestou nad Slovenskom prevedie nová publikácia Milana Paprčku. Ponúknite sa zábermi, ktoré ukrýva.

Unikátnou vzdušnou cestou nad slovenskou krajinou prevedie čitateľov nová reprezentatívna publikácia banskobystrického pilota, fotografa a vydavateľa Milana Paprčku Slovensko z neba – Exclusive.

"Vždy som bol presvedčený o tom, že Slovensko je jednou z najkrajších krajín Európy. Keď som sa stal pilotom a videl ju z neba, moje presvedčenie sa len utvrdilo,“ uviedol jej autor Milan Paprčka. Za desaťročie lietania vznikli desaťtisíce záberov. Do knihy Slovensko z neba – Exclusive sa dostalo jeden a pol stovky z nich.

„Sú dômyselne usporiadané tak, aby čitateľa vzali na unikátnu vzdušnú cestu nad slovenskou krajinou od západu na východ. Z hlavného mesta cez majestátny Dunaj a úrodné pláne za ním. Ponad miesta, kde sa začínajú dvíhať zalesnené vrchy, až po fatranské hole a tatranské štíty,“ uviedol PR manažér Dušan Hein.

Vyše dvestostranová publikácia v exkluzívnom prebale je doplnená príbehom o Slovensku, obrazmi štátnych symbolov a textom hymny. Sprievodné slová k fotografiám sú preložené do piatich jazykov.

Pozrite si v priloženej fotogalérii jedinečného zábery z novej publikácie!

Zdroj: TASR