Kultúra

FOTO: Jedinečné dielo bystrického pilota. Vydal knihu plnú úchvatných záberov Slovenska

Unikátnou vzdušnou cestou nad Slovenskom prevedie nová publikácia Milana Paprčku. Ponúknite sa zábermi, ktoré ukrýva.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Jedinečné dielo bystrického pilota. Vydal knihu plnú úchvatných záberov Slovenska
17
Galéria

Unikátnou vzdušnou cestou nad slovenskou krajinou prevedie čitateľov nová reprezentatívna publikácia banskobystrického pilota, fotografa a vydavateľa Milana Paprčku Slovensko z neba – Exclusive.

"Vždy som bol presvedčený o tom, že Slovensko je jednou z najkrajších krajín Európy. Keď som sa stal pilotom a videl ju z neba, moje presvedčenie sa len utvrdilo,“ uviedol jej autor Milan Paprčka. Za desaťročie lietania vznikli desaťtisíce záberov. Do knihy Slovensko z neba – Exclusive sa dostalo jeden a pol stovky z nich.

„Sú dômyselne usporiadané tak, aby čitateľa vzali na unikátnu vzdušnú cestu nad slovenskou krajinou od západu na východ. Z hlavného mesta cez majestátny Dunaj a úrodné pláne za ním. Ponad miesta, kde sa začínajú dvíhať zalesnené vrchy, až po fatranské hole a tatranské štíty,“ uviedol PR manažér Dušan Hein.

Vyše dvestostranová publikácia v exkluzívnom prebale je doplnená príbehom o Slovensku, obrazmi štátnych symbolov a textom hymny. Sprievodné slová k fotografiám sú preložené do piatich jazykov.

Pozrite si v priloženej fotogalérii jedinečného zábery z novej publikácie!

OBRAZOM: Unikátnou vzdušnou cestou prevedia kniha Slovensko z neba – Exclusive
17
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie