Jakub Forgács Krimi

Desiatky policajtov pátrali pri Bystrici po mužovi. V meste hľadali aj 10-ročné dievčatko

Pátracie akcie so šťastným koncom. Muži zákona hľadali muža, ktorý chcel podľa slov polície ukončiť svoj život aj stratené dievčatko.

Ilustračný obrázok k článku Desiatky policajtov pátrali pri Bystrici po mužovi. V meste hľadali aj 10-ročné dievčatko
2
Galéria

„Vo štvrtok krátko popoludní sme prijali oznámenie o mužovi, ktorý chcel ukončiť svoj život. Ihneď po oznámení sme rozbehli pátraciu akciu, na ktorej sa podieľali desiatky policajtov, vrátane našich štvornohých kolegov,“ uviedla pre spravodajský portál Bystrica 24 banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková o pátracej akcii pod Šachtičkami, v blízkosti kameňolomu.

„Celé popoludnie sme dôkladne prehľadávali široké okolie miesta, kde bola zachytená posledná stopa. O spoluprácu sme požiadali aj záchranárov z Gabčíkova, nakoľko sme potrebovali prehľadať aj náročnejší terén. Nakoniec našťastie všetko dobre dopadlo. V podvečerných hodinách sme nezvestného muža spozorovali pri tom, ako sa vracal z lesa. Svoje konanie si prehodnotil a zvážil, že by to jeho problémy nevyriešilo a svojim konaním by ublížil nielen sebe, ale aj svojim najbližším,“ pokračovala hovorkyňa.

„V tom istom čase sa v Banskej Bystrici pátralo aj po 10-ročnom dievčatku, ktorého rodičia zalarmovali políciu v popoludňajších hodinách, keď sa dcérka nevrátila domov zo školy,“ poznamenala Kováčiková s tým, že malá školáčka bola v krátkom čase vypátraná živá a zdravá u svojho kamaráta. Vypátrali ju pracovníci odboru kriminálnej polície.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z pátracej akcie pod Šachtičkami!

V OBRAZOCH: Policajti pátrali pod Šachtičkami po mužovi
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM