Jakub Forgács Správy

Centrum Bystrice sa zmení na veľké ihrisko: Ľudia sa budú zabávať pri stovkách hier z celého sveta

Prechádzka našim mestom môže mať aj hravú príchuť. V Banskej Bystrici sa opäť uskutoční nevšedné podujatie, na ktorom si budete môcť zahrať viac ako 300 druhov spoločenských hier z celého sveta.

Ilustračný obrázok k článku Centrum Bystrice sa zmení na veľké ihrisko: Ľudia sa budú zabávať pri stovkách hier z celého sveta
Zdroj: TASR

Sobotná prechádzka centrom Banskej Bystrice môže mať 3. októbra aj hravú príchuť. V centre mesta bude totiž pripravených viac ako 300 druhov hier, ktoré sa môžete zahrať v dvoch hráčskych zónach od 10:00 do 18:00:

  • Radnica – Námestie SNP 1
  • iHRYsko – Horná Strieborná 13

Počas hrania rozmanitých hier budete zbierať pečiatky na zadnú stranu plagátika, ktorého ústrižok vhodíte do osudia a získať tak budete môcť niektorú z hier z tomboly, ako pamiatku na Hravú Bystricu. V oboch zónach vám budú k dispozícii dobrovoľníci, ktorí vám pomôžu vybrať vhodné hry a naučia vás hrať sa ich.

Súčasťou Hravej Bystrice bude o 17:00 stretnutie s autorom hry Pandemic – Mattom Leacockom v historickej Radnici na Námestí SNP 1. Následne vylosujú výhercov cien z tomboly.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM