Bystrické kúpalisko ožije biatlonom. S laserovou puškou sa môžete previesť aj vy!

Valentín môžete prežiť aj netradične - športovo. Priamo v Banskej Bystrici budete môcť okúsiť biatlon na vlastnej koži!

Jakub Forgács

Využite unikátnu príležitosť, vyskúšať si biatlon na vlastnej koži. Predtým, ako v Osrblí vypukne biatlonový ošiaľ počas Majstrovstiev sveta v juniorských a kadetských kategóriách, sa 14. februára 2017 v doobedných hodinách stretnú vybraní žiaci banskobystrických základných škôl a zmerajú si sily v behu na lyžiach a streľbe z laserových pušiek. Podujatie sa uskutoční v Mestskom Areáli zimných športov – Snowland v Banskej Bystrici (plážové kúpalisko).

Výnimočnú príležitosť, vyskúšať si disciplíny biatlonu, uspieť a dostať sa na Majstrovstvá sveta, dostane aj široká verejnosť v čase od 14:00 do 17:00. Predtým, ako sa postavia na štart, budú mať k dispozícii tréningovú strelnicu Biathlon Mania, ako i možnosť zapožičať si bežky z požičovne priamo v areáli.

Vyhlásenie víťazov podujatia Biatlon v Bystrici prebehne práve počas Majstrovstiev sveta v Osrblí, v dňoch 22.-28.2.. Stať sa reprezentantom Slovenska a vystúpiť na stupeň víťazov rovnako ako najlepší biatlonisti sveta tak môže každý mladý biatlonový nadšenec!

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z areálu zimných športov na bystrickom kúpalisku!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame