Jakub Forgács Rôzne Správy

Bystričania, blíži sa obľúbený trh: Tešte sa na handmade skvosty aj homemade produkty

Tešiť sa môžete na domáce produkty a kvalitné dizajnové kúsky od slovenských tvorcov. Čo ponúkne Trh v Záhrade?

Ilustračný obrázok k článku Bystričania, blíži sa obľúbený trh: Tešte sa na handmade skvosty aj homemade produkty
35
Galéria
Foto: Ján Kostaa

V júli opäť dostanú predajcovia priestor v Záhrade – Centre nezávislej kultúry, kde sa bude v sobotu 4. júla od 10:00 do 18:00 konať tradičný Trh v Záhrade. Vybrať si budete môcť handmade skvosty, ochutnať homemade produkty, poobdivovať, inšpirovať sa, rozptýliť sa, užiť si príjemný deň. Informujú o tom organizátori v oficiálnej udalosti podujatia.

Za slnečného počasia bude trh v exteriéri Záhrady. Ak by hrozil dážď, trh bude ako klasicky, v Záhradnom interiéri.

V jedlej sekcii sa môžete tešiť na domáce ovocné chilli dipy, za studena lisovaný makový a kokosový olej, domáci med a viazaničky cesnaku, ochutnať môžete zdravé sladkosti v podobe ovocných koží, raňajkovej slovenskej granoly, dať si vegan koláč, na mieste pripravené pukance, veganský quiche a iné slanosti..

Kúpiť si budete môcť kváskový chlieb a domov odniesť živý kvások, ochutnať ríbezľové víno z regiónu, domáce sirupy a džemy a v neposlednom rade rôzne produkty z kávy.

Kadečo bude na trhu opäť aj pre deti, ako napríklad drevené hračky, látkové pexesá, oblečko, 3D tričká, hračky, zveroši…

Oblečko bude aj pre veľkých, tričká, mikiny, baťohy, tašky, dekorácie do bytu aj do domu, šperky drevené, živicové, smaltované.. zápisníky, peračníky, taštičky, opasky a topánky, ale aj mosadzné a kožené doplnky. Nebudú chýbať ani bylinné tinktúry a prírodná kozmetika.

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Trh v Záhrade
35
Galéria
Foto: Ján Kostaa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM