Aktualizované Jakub Forgács Krimi

Prvé INFO o nehode na výjazde z Bystrice: Vodič skončil v rukách záchranárov, FOTO

Policajti upozornili vodičov, aby v danom úseku zvýšili opatrnosť. Na mieste zasahujú aj hasiči.

Ilustračný obrázok k článku Prvé INFO o nehode na výjazde z Bystrice: Vodič skončil v rukách záchranárov, FOTO
4
Galéria

Aktuálne došlo k dopravnej nehode na výjazde z Banskej Bystrice na Zvolen. Banskobystrickí krajskí policajti o tom informovali v pondelok krátko pred 15.00 hod. na sociálnej sieti. Vodiči na sociálnych sieťach upresnili, že k nehode došlo v smere z Ružomberka do Bystrice, na úrovni OMV pri odbočke na Brezno.

„Upozorňujeme vodičov, aby v úseku zvýšili opatrnosť,“ uviedli muži zákona.

„41-ročný vodič kamióna, ktorý od Donovál vchádzal do Banskej Bystrice z dôvodu mikrospánku narazil na ceste do tlmiča nárazu, zišiel z cesty a s vozidlom zostal stáť na zvodidlách. Dychová skúška bola u vodiča negatívna a dopravná nehoda bola vyriešená na mieste v blokovom konaní,“ upresnili v utorok policajti na sociálnej sieti.

„Ide o dopravnú nehodu nákladného vozidla, ktoré vrazilo do stredových zvodidiel rýchlostnej cesty R1. Vozidlo nepreváža žiadny náklad. Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín. Uniknuté prevádzkové kvapaliny boli zasypané sorbčnou látkou a zozbierané do zbernej nádoby,“ informovalo krátko po 15.00 hod. Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici.

„Vodič havarovaného vozidla sa nachádza v ošetrení posádky Ambulancie HaZZ. Na mieste udalosti sa nachádzajú aj hliadky Polície. Doprava na rýchlostnej ceste je usmerňovaná príslušníkmi Policajného zboru,“ dodali hasiči so slovami, že na mieste udalosti sa nachádzajú aj zamestnanci správcu cestnej komunikácie.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: Nehoda na výjazde z Banskej Bystrice
4
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM