Jakub Forgács Správy

Ako vyzerá intrák a na čo bacha pri pohovore? Ak sa chystáte na UMB, zbystrite

Chystáte sa na vysokú školu? Na všetkých fakultách bystrickej UMB sa bude konať deň otvorených dverí.

Ilustračný obrázok k článku Ako vyzerá intrák a na čo bacha pri pohovore? Ak sa chystáte na UMB, zbystrite
10
Galéria

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici (UMB) pozýva uchádzačov o štúdium na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční už v utorok 11. februára od 9:00 do 14:00 na všetkých fakultách UMB. Informovala o tom Dana Straková, vedúca referátu marketingovej komunikácie UMB.

„Pre záujemcov o štúdium budú pripravené kompletné informácie o ponuke a možnostiach štúdia na 6 fakultách UMB, podrobnosti o prijímacích skúškach na AR 2020/2021 a tiež sprievodný program, ktorý priblíži budúcim vysokoškolákom, ako sa študuje na UMB,“ uviedla Straková.

Ako ďalej spomenula, v rámci programu získajú študenti stručné informácie o štúdiu v zahraničí, mimoškolských aktivitách a samotnom systéme štúdia na vysokej škole. Diskusia so študentami a pedagógmi im poodkryje úskalia prijímacích pohovorov a samotného štúdia. Študenti im porozprávajú o študentských spolkoch a  organizáciách, o podujatiach, ktoré organizuje UMB. Nahliadnuť budú môcť aj na študentský domov – „intrák“.

„Deň otvorených dverí by mal uchádzačom o štúdium vytvoriť obraz, ako vyzerá život študenta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici,“ dodala Straková.

Zábery z minuloročného DOD na UMB nájdete v priloženej fotogalérii a na videu!

Zdroj: YouTube.com
V OBRAZOCH: DOD na bystrickej UMB zachytený na fotkách
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie