Jakub Forgács Futbal Správy

Finále bolo napínavé, skončilo remízou 3:3. Nakoniec sa o víťazovi rozhodlo až po penaltovom rozstrele.

Ilustračný obrázok k článku Krajskí policajti to vedia aj s loptou: Na TURNAJI v Bystrici hrali finále, FOTO
8

V Banskej Bystrici sa konal 21. ročník Futbalového turnaja O Putovný pohár Ministerstva vnútra SR. Na sociálnej sieti o tom informovali banskobystrickí krajskí policajti so slovami, že turnaja sa zúčastnili aj policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici, Krajského riaditeľstva Policajného zboru Košice a tiež jedno z mužstiev tvorili policajti z útvarov MV SR.

V stredu (4.10) odohrali v Banskej Bystrici na mestskom futbalovom štadióne v Radvani celkovo tri zápasy.

„Finále bolo napínavé, skončilo remízou 3:3, no nakoniec sa z víťazstva po penaltovom rozstrele tešili kolegovia z útvarov Ministerstva vnútra SR. Naši banskobystrickí policajti si odniesli pohár za pekné druhé miesto Na treťom mieste skončili kolegovia z košického krajského riaditeľstva,“ uviedli policajti, ktorí poznamenali, že napriek umiestneniam treba povedať, že na tomto podujatí sa už zišiel výber tých najlepších.

Ako dodali, podať ruku a zablahoželať športovcom za dosiahnutý výsledok prišiel riaditeľ Športového centra polície, ako aj riaditeľ odboru výcviku Prezídia Policajného zboru a tiež aj viceprimátor mesta Banská Bystrica.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

V OBRAZOCH: 21. ročník Futbalového turnaja O Putovný pohár MV SR