Zamilovaní sa v Bystrici pokúsia o slovenský rekord: Hromadne spečatia svoju lásku

Oslávte Valentína originálne! V bystrickom nákupnom centre môžu si môžu zaľúbené dvojice prísť povedať symbolické "áno" a pokúsiť sa o rekord.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Zamilovaní sa v Bystrici pokúsia o slovenský rekord: Hromadne spečatia svoju lásku
Zdroj: Dnes24.sk

Či už niekomu zazvonia svadobné zvony v tomto roku, alebo o spečatení svojej lásky ešte len premýšľa, má šancu dôkladne sa na to pripraviť už počas najbližších dní. Navyše, so svojou polovičkou sa môže pokúsiť o vytvorenie slovenského rekordu, ktorý v predstihu, pri príležitosti sviatku zaľúbených, na sv. Valentína (14.2.), chystá banskobystrická Europa.

Oficiálny pokus o vytvorenie netradičného rekordu sa koná v sobotu (10.2.) o 15:00 na prízemí centra. „Na toto miesto si môžu prísť hromadne spečatiť svoju lásku symbolickým ‚áno‘ všetky zamilované dvojice a samozrejme i tie, ktoré chystajú v tomto roku naozajstnú svadbu a malá generálka im padne vhod,“ reagoval Viktor Maceják, marketing manager nákupného centra.

Podľa neho odvážne zaľúbené páry, ktoré sa na akcii zúčastnia, dostanú na pamiatku osvedčenie o absolvovaní neoficiálneho hromadného sobáša, ktoré môže nerozhodných jedincov inšpirovať k tomu, aby sa s vyslovením skutočného sľubu lásky poponáhľali.

Ako tvrdia organizátori podujatia, okrem pokusu o slovenský rekord, zaľúbencom pomôžu špecialisti s výberom šiat, torty, prípadne výzdoby. Podujatie totiž sprevádza svadobná výstava a módna prehliadka svadobných modelov módnej návrhárky Viery Futákovej či kolekcie spoločenských šiat Petry Denkovej. Diváci uvidia tiež kolekciu oblekov a frakov pre ženíchov či širokú ponuku obrúčok a zásnubných prsteňov.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Odporúčame