Tlačové správy

ZÁBAVA pre deti, ŠPECIALITY pre dospelých, prídete na MINI TRH v DETVE?

Už viete, čo budete robiť 13. júla? Príďte sa zabaviť a užiť si atmosféru s chuťami a vôňami Slovenska. Tradičné lokálne špeciality aj veselé aktivity, ktoré najmenším zaženú nudu, sú pre vás pripravené pri predajni detvianskeho Kauflandu.

Ilustračný obrázok k článku ZÁBAVA pre deti, ŠPECIALITY pre dospelých, prídete na MINI TRH v DETVE?
Zdroj: Kaufland

V Detve bude druhú júlovú sobotu mimoriadne rušno. Okrem každoročných Folklórnych slávností pod Poľanou si obyvatelia a návštevníci mesta môžu užiť zábavu pre deti aj  príležitosť na skvelé nákupy v jednom. Kde? Na parkovisku pred predajňou Kaufland, pretože 13. júla tu nájdete detviansky MINI TRH. Reťazec naň pozýva od 8.00 do 13. hodiny, prečo sa ho oplatí navštíviť?

MINI TRH je podpora pre slovenských výrobcov

Výnimočný slovenský med od známeho včelára zo Želoviec poznajú aj v zahraničí, jeho tekuté zlato v podobe medu či medoviny teraz môžete ochutnať alebo nakúpiť práve pri predajni Kauflandu v Detve. A nie je to náhoda, keďže obľúbený predajca potravín má v regáloch najväčší výber slovenských výrobkov, 13. júla poskytne príležitosť aj menším domácim dodávateľom, ktorí svoje produkty ponúknu na detvianskom MINI TRHU. Hlad vám tu zaženú voňavé langoše, krajší deň vám spravia sladké medovníky aj trdelníky alebo si odtiaľto môžete odniesť tradičné drevené výrobky do domácnosti.

S kým sa vidíme na  parkovisku pri detvianskej predajni Kaufland?
S kým sa vidíme na parkovisku pri detvianskej predajni Kaufland? / Zdroj: Kaufland

Ochutnávka pre veľkých, atrakcie pre menších

Aj deti si na parkovisku pri predajni obchodného reťazca prídu na svoje. Sú tu pre ne pripravené zaujímavé atrakcie ako tvorivé dielničky či maľovanie na tvár, no nie je to dosť dôvodov na to, aby ste sem druhú júlovú sobotu zavítali? Malých i veľkých návštevníkov z Detvy aj širokého okolia tu od 8.00 do 13.00. hodiny okrem zábavy a ochutnávok domácich produktov čaká aj príležitosť na skvelé nákupy. Lebo tie sa v Kauflande nerobia len preto, aby ste si tu doplnili zásoby potravín, ale aj z lásky k Slovensku.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Kaufland
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM