Monika Obrtalová Rôzne

Vyhrajte 4 lístky na výstavu mačiek!

8. a 9. októbra sa po roku opäť stretnú priaznivci mačiek na 5. a 6. Medzinárodnej výstave mačiek v Banskej Bystrici. Namiesto bývalého Domu kultúry sa tentoraz akcia presunie do Športovej haly na Štiavničkách. Zúčastniť sa tohto podujatia môžete aj

„Aj tento rok očakávame vystavovateľov z mnohých krajín Európy. Minulý rok sa akcie zúčastnili účastníci zo Slovenska, Poľska, Čiech, Maďarska, Rakúska, Ukrajiny, Estónska,“ hovorí organizátorka podujatia Marcela Adamcová. Posudzovať krásu, ladnosť a proporcie vystavovaných mačiek prídu medzinárodní posudzovatelia z Ruska, Dánska, Fínska, Estónska a Slovenska.

„Mačky patriace do 4 skupín so srsťou dlhou, krátkou či bez srsti, jemné, ruské modré alebo mohutné 10-kilogramové mainské mývalie, budú môcť návštevníci obdivovať každý deň od 10.00 do 18.00 hodiny,“ pokračuje Adamcová. V športovej hale bude takisto možné zakúpiť aj krmivá, či iné potreby pre týchto štvornohých miláčikov od zahraničných predajcov, pre deti bude pripravené aj umelecké maľovanie na tvár.

Byť pri tom môžete aj vy! Stačí odpovedať na súťažnú otázku, ktorá znie:

Koľko stojí vstupné na toto podujatie pre dospelého?

Práve cenu za lístok ušetríte, ak nám správne odpovede zašlete na mailovú adresu obrtalova@global24.sk s heslom „mačky“ do štvrtka 6. októbra. Mená výhercov uverejníme v piatok 7. októbra na našej stránke.

/PR/

macky
5
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM