Monika Obrtalová Futbal

Vo 4.D lige sa poriadne iskrilo

Ligy malého futbalu pokračovali ďalšími hracími dňami, v ktorých nebolo núdza o zaujímavé zápasy. Okrem extraligového súboja druhého tímu s tretím zaujala aj prehra druhého Helliusu s trinástym Kobokom Brezno v druhej lige. Veci sa však diali vo 4.D

Na tomto zaujímavom zápase, ktorý zaujal nielen nervozitou aktérov, ale aj peknými futbalovými akciami, sme sa boli pozrieť aj s našou kamerou. Zápas bol napätý už od úvodu a podráždenosť hráčov narastala s každou minútou. Konflikty vyvrcholili v druhej polovici prvého polčasu, kedy sa po kontroverznom zákroku na unikajúceho hráča strhla na ihrisku mela, po ktorej rozhodca udelil jednu červenú kartu. V hre sa napokon pokračovalo ďalej. Hráčom oboch tímov slúži ku cti, že napriek konfliktu sa postupne dostal zápas do pokojných koľají a dohral sa bez ďalších hádok. Konečný výsledok 8:4 pre Nulovú šancu znamená, že Priechod prišiel o dôležité tri body v boji o čelo tabuľky s Maxom a momentálne naň stráca už 4 body.

Sumár výsledkov a tabuliek po víkendových zápasoch nájdete vo fotogalérii.

mm Výsledky a tabuľky: mumf.sk