Jakub Forgács Správy

Vianočný stromček v Bystrici rozsvieti Mikuláš: Príde aj s pomocníkmi, toto všetko nás čaká na námestí

Najkrajšie sviatky roka sa už nezadržateľne blížia. K prichádzajúcim Vianociam v Banskej Bystrici už nezameniteľne patrí aj Mikuláš. Pozrite sa, čo všetko čaká na tých, ktorí si nenechajú ujsť jeho príchod do nášho mesta.

Ilustračný obrázok k článku Vianočný stromček v Bystrici rozsvieti Mikuláš: Príde aj s pomocníkmi, toto všetko nás čaká na námestí
Zdroj: TASR

Už o pár dní sa v našom meste dočkáme vianočných trhov, ktoré tento rok štarujú už v novembri. Dôkazom, že sa blížia Vianoce, je aj vianočná výzdoba, ktorá pomaly pribúda v uliciach. Spolu so stromčekom, 5-metrovým smrekom strieborným s tradičnou vianočnou výzdobou, ktorý bude osadený 3. decembra, sa rozsvieti už začiatkom decembra. A ich zažatie nebude mať na starosti nikto iný, ako Mikuláš.

Mikuláš dorazí na Námestie SNP v Banskej Bystrici v piatok 4. decembra o 17:00. A príde vo veľkom štýle, na koči a so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom.

To však nebude všetko, na čo sa môžu malí i veľkí Banskobystričania tešiť v rámci tohto popoludnia v centre mesta. Program sľubuje aj tanečné šantenie s Tanečnou školou Janette Fáberovej, veselú dvojicu Smejka a Tanculienku a hlavne mikulášske darčeky pre každého.

Čítajte tiež:

Po roku si opäť užijeme krásnu náladu: Vieme, kedy sa Bystrica rozžiari vianočnou atmosférou!

Vianočné trhy v Bystrici? Tento rok dôjde k zmene… Užijeme si ich už v novembri!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM