Jakub Forgács Kultúra

V Bystrici vystúpi Polemic aj známe egyptské duo. Pozrite, čo prinesie víkend

Program na voľné dni si môžete spraviť už v predstihu. Potešia sa milovníci hudby aj divadla.

Ilustračný obrázok k článku V Bystrici vystúpi Polemic aj známe egyptské duo. Pozrite, čo prinesie víkend
8
Galéria
Zdroj: TASR

VINX feat. BASOSTROJ (USA/SK)

6. marca 2020 o 20:00, Ateliér Babylon

VINX je jedným z najnadanejších spevákov a improvizátorov súčasnosti. Jeho repertoár sa pohybuje od jazzu, funku až po bossanovu. Počas svojej kariéry spolupracoval s umelcami ako: Stevie Wonder, Sting, Herbie Hancock, Sheryl Crow, Brandford Marsalis, Ernie Watts, Taj Mahal, Ricki Lee Jones, Cassandra Wilson, Cher a mnohí ďalší. Bol frontmanom kultovej kapely 90tych rokov Jungle Funk.

LEA TOUR

6. marca 2020 o 18:00, Aula SZU

Mimo gymnastickú exhibíciu, ktorú ste už mohli vídať na akciách a videách, vám Lea predvedie akrobatickou show, ktorú trénuje špeciálne pre tour. Jedná sa o veľmi náročný šport Aerial Hoop, kde balansuje v ťažkých prvkoch na zavesenom kruhu.

POLEMIC & MEDIAL BANANA

6. marca 2020 o 19:00, Urban spot

Dve ikony slovenského ska a reggae, spájajú sily a na jar 2020 vyrážajú na spoločné klubové turné. Počas veľkolepej spoločnej show odohrajú obe kapely svoje najväčšie hity, ale predstavia aj nejaké novinky z pripravovaných albumov.

TITANIC & LUNATIC GODS – TOUR 2020

6. marca 2020 o 19:00, Klub 77

„Brnenský metalový drak“ Československá metalová legenda Titanic a „Fatranskí zbojníci“ atmo-folk blackmetallers Lunatic Gods z Turca vyrážajú na spoločné SK/CZ tour. Jedna zo zastávok je práve v Bystrici.

JUICY FRIDAY

6. marca 2020 o 21:00, Juicy Jam

Po celom týždni si každý zaslúži oddych. Je to na tebe či sa odreaguješ na parkete tancom, ktorý bude samozrejme sprevádzať DJ alebo si len posedíš, porozprávaš sa a užiješ si noc.

SÚDRUŽKA Z MOULIN ROUGE

7. a 8. marca 2020 o 16:00, Záhrada – Centrum nezávislej kultúry

Premiéra kabaretno-komediálneho predstavenia Súdružka z Moulin rouge. Účinkujú Zuzana Chladná, Action sisters v zložení Madam Chicquitta, Jesicca Loo a Chantall Licorne a aj Štefan Polák

SINGLE PÁRTY (ZOZNAMOVACÍ VEČIEROK)

Do 7. marca 2020 o 20:00, Pajami café & bar

Ste aktuálne single? Príďte spoznať nezadaných ľudí na zoznamovací večierok.

ZOČI VOČI – S TEBOU IDEM ĎALEJ TOUR

7. marca 2020 o 20:00, Klub 77

Mnoho fanúšikov si od kapely Zoči Voči aj po rokoch žiada na koncertoch skladby z prvého albumu. A práve na tomto turné si budú môcť vypočuť kompletný. Okrem debutu odznejú aj najväčšie hity z nasledujúcich albumov.

KONCERT V SÁSOVSKEJ PIVÁRNI

7. marca 2020 o 20:00, Sásovská piváreň

Na spomienkovom koncerte zahrá 14 výborných bystrických muzikantov piesne skupiny Rush, aby si uctili pamiatku legendárneho bubeníka Neila Pearta, ktorý odišiel do rockového neba 7.1.2020.

ALY & FILA – OPEN TO CLOSE V MINISTRY OF FUN

7. marca 2020 o 21:00, Ministry of Fun Banská Bystrica

Egyptské trance duo známe hlavne svojou rádio show Future Sound of Egypt prichádza prvýkrát do Ministry. Fanúšikovia trance music, pripravte sa na špeciálny „open to close“ set.

BATOLÁRIUM

8. marca 2020 o 10:00, Bábkové divadlo na Rázcestí

Najmladší divadelný projekt na Slovensku! Interaktívne predstavenie pre batoľatá a ich rodičov. Pre batoľatá od desiatich mesiacov do troch rokov.

O CHLAPCOVI, KTORÝ VYMENIL SVOJU ČIAPKU ZA ČOKOLÁDU

8. marca 2020 o 16:00, Bábkové divadlo na Rázcestí

Protiklamárska rozprávka o zamrznutých ušiach, zlom škriatkovi a dobrých palacinkách. Prvé slovenské uvedenie autorského príbehu švajčiarskeho pedagóga, divadelníka, psychológa Jakoba Streita.

RÓMEO+JÚLIA

8. marca 2020 o 19:00, Športová hala DUKLA na Štiavničkách

Obnovená premiéra jedného z najúspešnejších diel Slovenského Divadla Tanca , ktorému tlieskali diváci na celom svete. Multimediálne predstavenie spájajúce moderný balet s filmom.

V priloženej fotogalérii sa môžete pokochať známymi bystrickými dominantami!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Známe dominanty Banskej Bystrice
8
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie