Kultúra Tlačové správy

SÚŤAŽ: V Banskej Bystrici bude veselo! Humoristi Kaiser & Lábus predvedú tie najlepšie scénky

Štyri desaťročia a neohraničené množstvo smiechu. Známa dvojica hercov a zabávačov Oldřich Kaiser a Jiří Lábus svoje tvorivé jubileum slávia tak, ako sa patrí - na javisku a v plnej sile aj v našom meste!

Ilustračný obrázok k článku SÚŤAŽ: V Banskej Bystrici bude veselo! Humoristi Kaiser & Lábus predvedú tie najlepšie scénky
Zdroj: Soňa Hrúziková/Kulturmarket

Vychutnajte si kultové scénky a nesmrteľné dialógy obohatené improvizáciou a charizmou. A ktoré slávne kúsky nás neminú? Hodina dějepisu, Vozembouch, Ještěrka či Televizní hlasatel je len zlomok toho, čo nás v tento večer čaká. Hudobným hosťom bude Dáša Vokatá.

Oldřich Kaiser

patrí k známym českým hercom a základným kameňom českej televíznej zábavy. Vyštudovaný herec uspel ako v divadle (Rómeo a Júlia, Hráči, Byl to pták!,…), tak i vo filme (Obsluhoval som anglického kráľa, Tmavomodrý svet, Pouta, Klauni, Červený kapitán,…) a opomenúť sa nedá ani jeho bohatá televízna a rozhlasová kariéra, najčastejšie po boku Jiřího Lábusa. Veď kto by nepoznal tituly ako Možná přijede i kouzelník, Ruská ruleta, Zeměkoule či Nezapomenutelné scénky.

Jiří Lábus

je ďalší zo zástupu “musíte poznať” osobností. Český televízny, filmový, dabingový aj divadelný herec, ktorý si získal srdcia fanúšikov najmä svojim komediálnym talentom. Poznáme ho ako Rumburaka z obľúbenej Arabely, bohatého strýka z filmu Amerika alebo ako jeden z hlasov oceňovaného filmu Krysař. No zoznam jeho rolí je omnoho dlhší, nájdete v ňom tituly ako Všetci moji blízki, Klauni, Lotrando a Zubejda či trilógiu Slnko, seno,…

16. 3. (štvrtok), Aula SZU
Štart: 19:00 hod.
Vstupenky dostanete tu: http://bit.ly/…jKaiserLabus

Podujatie: https://www.facebook.com/…49201700038/

Súťažili sme o vstupenky!

Mená výhercov 2 lístkov na predstavenie v Banskej Bystrici:
Eva Woltová, Jana Sokolová.

Výherkyne budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Zapojením sa do súťaže súhlasíte so štatútom súťaže.

Kaiser a Lábus prichádzajú do Košíc
3
Galéria
Zdroj: Soňa Hrúziková/Kulturmarket
Zdroj: Soňa Hrúziková/Kulturmarket
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM