Monika Földešiová Rôzne

Súťaž so salónom Katleen

Nadchádzajúca plesová sezóna nenechá ani jedného spoločenského človeka chladným. Preto sme aj v spolupráci so salónom Katleen pripravili pre dámy novú súťaž.

Salón Katleen ponúka širokú kolekciu spoločenských, koktailových šiat, obuvi a doplnkov. Vybrať si v ňom môžete z ponuky atraktívnych modelov od RALPHa LAURENa, CALVINa KLEINa, MAX and CLEO, ALBERTO MAKALI, JOVANI, ALYCE Designs…pochád­zajúce z New Yorku, Paríža, Milána aj z Londýna. Je len na vás, či sa rozhodnete byť jedinečná a model si kúpite, alebo chcete byť na každej spoločenskej udalosti iná a model si len zapožičiate. Okrem toho ponúka salón aj doplnkové služby ako úprava modelov na mieru a dokonca aj vizáž od profesionálov.

Pre všetky polovičky nežnejšieho pohlavia, ale aj pre tých, ktorí ich chcú prekvapiť a obdarovať, sme pripravili atraktívnu súťaž o kabelku. Napíšte nám najneskôr do 24.12.2010 správnu odpoveď na otázku, či je salón Katleen aj na Facebooku? Svoje odpovede nám posielajte na mail „odvas@nitra24.sk“. Nezabudnite udať svoje celé meno a telefónne číslo.

Odpoveď nájdete na stránke www.katleen.sk

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM