Súťaž o najkrajšie mesto tesne pred finišom a... Bystrica sa prepadla až na takúto pozíciu!

Nie tak dávno sme písali o tom, že postavenie Banskej Bystrice v súťaži o najkrajšie mesto je výrazne lepšie ako pred rokom. Veci sa však začali meniť a to v náš neprospech.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšie mesto tesne pred finišom a... Bystrica sa prepadla až na takúto pozíciu!
Zdroj: Dnes24.sk

Prvýkrát sme na hlasovaciu súťaž a jej priebežné výsledky zaostrili koncom mája. Banskej Bystrici sa vtedy darilo, veď bola na dvadsiatom mieste. Potom sa však veci začali meniť.

Banská Bystrica spadla o 17 priečok nižšie. A dnes, už len pár dní pred koncom súťaže, jej patrí v konkurencii 139 miest tak až 37. miesto.

Súťaž, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion, odštartovala ešte prvého apríla a definitívneho víťaza spoznáme 5. novembra 2015. Hlasovanie prebieha do 31. 10. 2015 – 12:00 hodiny. Hlasovať môžu všetci, ktorí majú záujem podporiť svoje obľúbené mesto a to prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk, kde sa najprv treba bezplatne a nezáväzne zaregistrovať.

Hlasovať je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec. Novým pravidlom oproti minulým ročníkom súťaže ale je, že zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Cieľom súťaže je poukázať na krásy našich krajov, miest a obcí.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame