Monika Földešiová Rôzne

Súťaž o knihy v hodnote 100 € (4)

Radi čítate a nechávate sa unášať vlastnou predstavivosťou? Tak sa zapojte do našej súťaže, ktorú sme pre vás pripravili s ABC Knihy.

ABC Knihy je internetovým kníhkupectvom, ktoré vám je schopné ponúknuť širokú škálu literárnych titulov rôzneho druhu. Na svoje si prídu skutočne všetci, aj tí najnáročnejší. Okrem toho ABC Knihy pre vás pravidelne pripravujú top akcie, aktualizujú bestsellery a naplňujú svoj sklad aktuálnymi knižnými novinkami. A to všetko za bezkonkurenčné ce­ny.

V súvislosti s prichádzajúcimi Vianocami Bystrica24 v spolupráci s týmto čoraz populárnejším kníhkupectvom pripravila pre svojich čitateľov súťaž o knihy v hodnote až 100 €. Každý týždeň v priebehu 1 mesiaca vám prinesieme novú súťažnú otázku, po jej správnom zodpovedaní budete automaticky zaradení do žrebovania.

Súťažná otázka na 4. týždeň (06.12.-15.12.2010) Aká je presná adresa spoločnosti ABC knihy?

Odpovede nájdete na stránke www.abcknihy.sk v sekcii „Kontakty“] Správne odpovede posielajte na „odvas@nitra24­.sk“ pod heslom „ABC Knihy“ najneskôr do 15.12.2010. Nezabudnite uviesť svoje cele meno a telefónne číslo.

Mená všetkých výhercov ako aj správne odpovede uverejníme po vyhodnotení súťaže.

www.abcknihy.sk

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM