Skvelá správa pre fanúšikov baranov. Kapitán Surový zostáva pod Urpínom

Vedenie úradujúceho slovenského majstra sa s kapitánom tímu dohodlo na ďalšej spolupráci. Slová riaditeľa klubu hovoria za všetko!

Jakub Forgács

Tomáš Surový si bude aj v nasledujúcej sezóne obliekať dres hokejového HC'05 iClinic Banská Bystrica. Vedenie úradujúceho slovenského majstra sa s kapitánom tímu dohodlo na ďalšej spolupráci.

„Sme nesmierne radi, že aj napriek iným ponukám Tomáš uprednostnil klub vo svojom rodnom meste a uzatvoril s nami spoluprácu aj na nasledujúcu sezónu. Ako kapitán dokázal stmeliť kolektív aj v tých najťažších chvíľach a ako hráč išiel svojou bojovnosťou a výkonom všetkým príkladom. Veríme, že jeho skúsenosti pomôžu nášmu tímu pokračovať v úspechoch aj v nasledujúcej sezóne Tipsport Ligy, či v Lige majstrov“, povedal pre oficiálnu stránku HC riaditeľ klubu Michal Longauer.

Surový počas svojej kariéry okúsil aj NHL v drese Pittsburghu Penguins, medzi jeho ďalšie hráčske zastávky patrili Lulea, Linköping, Skelleftea, Dinamo Riga, CSKA Moskva, Lev Praha, Dinamo Minsk a Slovan Bratislava.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z oslavy titulu baranov na bystrickom námestí!

Zdroj: TASR

Odporúčame