Sezóna v ligách malého futbalu vrcholí
Tento víkend boli na programe ďalšie kolá líg malého futbalu, v ktorých sa postupne kryštalizujú mená postupujúcich a vypadávajúcich tímov. Prekvapením bola málo vídaná strelecká potencia tímov, keď až 12 tímov strelilo desať a viac gólov. V tomto sm
I. liga – 16. kolo
Kobok napriek výhre opúšťa I. ligu
Royal Brusno kúpele – Lazio 5:0 (1:0) V. Kanda 3, M. Markuš 2
Skackavá – Exel 4:3 (3:1) R. Calpáš 2 R. Škarba, J. Škovrán – P. Matuška 2, P. Ščepko, ŽK: M. Ščepko (Skackavá)
Arsenal – Iskra 5:0 kontumačne Mužstvo hostí sa nedostavilo na stretnutie
Kobok Brezno – Royal 94 7:5 (3:2) J. Kučerák 3, P. Václavík 2, M. Matuša 2 – P. Mažgut 2, T. Považan 2, J. Moravčík, ŽK: M. Kafrik (Kobok Brezno)
Fortka/Alice – Erland-Oxymat 7:6 (4:3)
I. Gašparík 4, V. Švantner, S. Marko, M. Prostredný – M. Oravec 2, I. Šúr 2, L. Gregor, D. Kiedžuch
ŠK Remio – Juniors/Ariola 6:5 (3:1) M. Zbyňovský 2, R. Briš 2, I. Bulik, P. Raffay – R. Gašpar 2, I. Mišány, P. Gubka, P. Jančiar
Alien – D.P.H. 4:7 (3:3) R. Babčan 3, P. Mišečka – J. Purc 4, S. Srnka 2, J. Kotorík
Flamengo – Trend 4:6 (2:3) R. Šulek 2, B. Pikula, J. Slobodník – D. Balon ml. 2, R. Machala 2, R. Kútik, N. Dikacz, ŽK: B. Pikula (Flamengo)
Starí páni – Godzily 5:2 (2:0) M. Mesík 2, P. Čajka ml., O. Zeleňanský, K. Fraňo – M. Lipták, R. Ťažký
Dohrávka 14. kola: Godzily – Juniors 3:5.
Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a V. Kosec st.
TABUĽKA:
1. Trend 16 12 2 2 100:62 38
2. Royal BK 16 12 1 3 119:70 37
3. Juniors/Ariola 16 10 2 4 86:54 32
4. Skackavá 16 9 1 6 98:57 28
5. Starí páni 16 8 2 6 63:64 26
6. Lazio 16 8 1 7 71:56 25
7. Godzily 16 8 1 7 76:66 25
8. D.P.H. 16 8 1 7 86:82 25
9. Exel 16 8 1 7 70:102 25 10. Erl.-Oxymat 16 8 0 8 72:77
24 11. Remio ŠK 16 7 2 7 70:73 23 12. Alien
16 7 0 9 69:77 21 13. Fortka/Alice 16 7 0 9 65:74
21 14. Royal 94 16 6 1 9 80:76 19
15. Flamengo 16 5 4 7 60:62 19 16. Arsenal 16 6 0 10 57:61
18 17. Kobok BR 16 4 3 9 53:77 15 18. Iskra
16 0 0 16 41:140 0
II. liga – 17. kolo
Capanegra a Schalke s postupovou definitívou
Inovation Absint – Iveco 2:1 (1:0) P. Šipula ml., S. Lunter – P. Kohút
Atak 97 – Simaček 4:4 (0:2) M. Žabka 2, R. Žabka, T. Brštiak – M. Blaško 2, T. Melíšek, M. Miartuš
AC Chaos – Electric Blue 5:8 (2:1) M. Miškuf 4, M. Hudec – M. Riečan 3, J. Francisty 2, P. Heric 2, P. Uhliarik
Arias – Bafuna 10:2 (5:2) V. Túry ml. 6, J. Šimko 2, M. Rusko, J. Rusko – M. Hudec 2
Sparta BB – North Stars 6:5 (4:1) P. Porubský 2, A. Greguš 2, J. Hartiník, Š. Ondrek – R. Kapustík 3, D. Mozola 2
FC Nemce – Capanegra 4:8 (2:3) M. Vajda 3, M. Adam – R. Rakyta 4, P. Kohár, M. Giertl, P. Polák, ŽK: P. Polák (Capanegra)
Mladosť – Schalke 4:7 (1:1) J. Čief 3, M. Vigaš – K. Ratica 3, P. Dobrík 3, T. Tuček, ŽK: K. Ratica (Schalke)
Chalani – 1.FC Horná 0:6 (0:5) P. Trnka 3, M. Husár 2, H. Syč-Kriváňová, ŽK: M. Boháčik (Chalani) – P. Trnka (1.FC Horná)
BB Aqex – Unios 4:8 (0:6) M. Sasák 3, M. Pavlík – L. Berec 5, L. Kucbel 2, R. Kováč
**I.Q. malo voľno. ** Stretnutia rozhodovali P. Dírer a V. Kosec st.
TABUĽKA:
1. Capanegra 16 14 1 1 128:46 43
2. Schalke 16 13 3 0 116:58 42
3. FC Nemce 16 10 1 5 106:74 31
4. Arias 16 9 1 6 111:86 28
5. Iveco 16 8 3 5 65:51 27
6. Mladosť 16 9 0 7 75:62 27
7. Unios 16 7 2 7 73:78 23
8. Simaček 16 7 2 7 73:78 23
9. In. Absint 16 7 1 8 48:61 22 10. I.Q. 16 7 0 9 75:91
21 11. Chaos AC 16 6 2 8 82:76 20
12. Chalani 16 6 2 8 71:83 20 13. North Stars 17 6 1 10 90:98
19 14. 1.FC Horná 16 6 1 9 65:76 19
15. Sparta BB 16 6 1 9 56:76 19 16. Bafuna 16 5 3 8 64:92
18 17. El. Blue 16 5 2 9 70:89 17 18. Atak
97 16 4 2 10 45:87 14 19. BB Aqex 17 4 0 13
53:91 12
III. liga – 19. kolo
V súboji o zotrvanie bol úspešnejšia Riečka
Jarný vánok – AC Hradec 07 8:1 (2:0) Pe. Kukučka 4, I. Vereš 2, R. Jonáš, S. Hlísnik – J. Lamper
Hellius – Atletico 2:2 (2:1) M. Longauer 2, – P. Michal, M. Kalus, ŽK: M. Longauer (Hellius) – Ľ. Macoška (Atletico)
Fofo ´99 – N.S. Team 7:1 (0:0) V. Bais 2, K. Ambróš 2, V. Zemko, I. Šalamun, M. Auxt – P. Karcel
Gemo – No Fear 2:11 (2:5)
I. Vilímek, T. Hrnčiar – L. Kupec 5, P. Slaný 3, M. Babic 2, V. Kosec ml.
FC Dan-Robino – Ateeray 8:3 (3:2) P. Fraňo 3, M. Moncoľ 2, J. Beník, D. Gonos, T. Hudák – M. Paňko 2, L. Hraško
Radvaň – FC Corgoň Pub Riečka 3:4 (1:2) D. Fridrich, I. Podhradský ml., D. Crman – M. Hríbik, M. Karlík, M. Necpal, M. Petráň, ŽK: G. Bukový (Radvaň)
FK Kleso Slovenská Ľupča – A je to 3:2 (2:1) Ľ. Bulla 3 – P. Mihálik, M. Žubor, ŽK: M. Bulla, M. Lakomčík (Kleso), ČK: M. Hruška (Kleso) – J. Martinec (A je to)
1.FC Podlavice – AC Tornádo 10:2 (4:0) J. Botoš 3, T. Handzuš 2, J. Rosík 2, D. Sliacky, S. Petro, L. Krnáč – P. Giertl, M. Kucka
Ajax – Sosaurus 4:3 (2:1) J. Šimčík 3, M. Šimčík – M. Hraško, Z. Stančík, B. Navrátil
Sisep – Alcatraz 8:4 (4:1) P. Lübeck 4, D. Lichý 2, A. Petrovič, J. Petrovič – J. Grík 2, V. Dobrík, P. Zelienka
Bežný štandard – Fox Creed 0:5 – kontumačne Domáci na stretnutie nenastúpili.
Stretnutia rozhodovali J. Faško, I. Sádovský a P. Kosec.
TABUĽKA:
1. No Fear 19 16 0 3 156:59 48
2. Jarný vánok 19 15 2 2 114:63 47
3. Ajax 19 14 1 4 96:54 43
4. Podlavice 19 13 3 3 101:84 42
5. Kleso 19 13 1 5 97:51 40
6. Hellius 19 12 3 4 89:56 39
7. Sisep 19 11 3 5 102:68 36
8. Atlético 19 10 3 6 63:57 33
9. Alcatraz 19 10 1 8 132:105 31 10. Bež. štandard 19 9 3
7 105:89 30 11. Dan-Robinho 19 9 1 9 85:71
28 12. Tornádo AC 19 8 1 10 85:81 25
13. A je to 19 7 4 8 117:117 25 14. Ateeray 19 8 1 10 90:93
25 15. Fofo 99 19 7 3 9 89:99 24 16. Gemo 19
7 2 10 89:105 23 17. Sosaurus 19 5 2 12 84:107
17 18. Riečka CP 19 4 3 12 64:78 15
19. Radvaň 19 3 2 14 77:135 11 20. Fox Creed 19 3 2 14
62:161 11 21. N.S. Team 19 2 1 16 68:141 7
22. Hradec 07 19 2 0 17 74:165 6
IV. A liga – 18. kolo
Kaukazskí kocúri prekročili 200-gólovú métu
Enzo – Adrenalín 4:7 (2:2) Ľ. Sojak 3, T. Vach – J. Sekereš 4, M. Ivanič 2, J. Vigaš, ŽK: T. Vach (Enzo) – J. Sekereš (Adrenalín)
VKK – Hrča 16:1 (5:0) P. Zlevský 9, M. Lagovský 3, M. Kiaba 2, P. Kvačkaj 2 – Š. Majerský
Hronsek Stars – Erima 98 XXL 10:10 (6:2) M. Garaj 5, M. Klimáček 3, D. Černák 2 – P. Vyhnička 5, M. Bučko 2, Ľ. Turek, M. Uhrík, A. Brštiak
FK Plus – Beercelona 11:10 (7:4) T. Macko 3, M. Knizner 3, A. Bereš 2, A. Lörinc 2, J. Cimerman – D. Vidiečan 6, R. Teliar 4
Flaty – Team Viťo 5:9 (2:4) M. Sulovec 2, F. Vajda 2, L. Bača – I. Országh 5, P. Kulišiak 3, E. Kulfas
1.FC Run – Baxx 3:5 (1:2) M. Šimon 2, I. Frgelec – R. Tkáč 2, S. Krnáč 2, V. Tkáč, ČK: M. Babjar (Run)
Vikings BB – San Marconi 6:5 (1:3) J. Janšík 3, P. Babnič 2, J. Bukový – M. Švajčiak 2, J. Kristeľ 2, M. Tonhajzer
FC Colo-Colo – Žihadlá 7:5 (3:3) J. Orovčík 2, M. Parobek 2, B. Vitek, M. Tomaníček, P. Kajda – M. Meško 3, M. Tušim 2, ŽK: P. Kajda, Ró. Sedláček, B. Vitek (Colo-Colo)
MA – Doka Drevo 6:3 (2:2) G. Petráš 3, M. Gálik 2, P. Špirka – Ľ. Kučerák 2, P. Železník, ŽK: B. Vesel, J. Vajs, P. Železník (Doka Drevo)
FK Geronimo Vlkanová – 1.FC Multivitamín 3:12 (2:4) T. Uháľ 3 – M. Durdiak 3, A. Slašťan 2, M. Viskup 2, M. Babjak 2, P. Harvan, S. Kútik, E. Šulko
Betonári mali voľno. //Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček, J. Faško, R. Zima a M. Štelcl. //
TABUĽKA:
1. Team Viťo 17 17 0 0 161:67 51
2. VKK 17 16 0 1 210:75 48
3. Colo-Colo 17 13 1 3 102:54 40
4. Multivitamín 17 12 2 3 136:56 38
5. Beercelona 17 11 0 6 138:102 33
6. Flaty 17 10 2 5 85:69 32
7. Erima XXL 16 10 1 5 117:85 31
8. FK Plus 17 9 0 8 85:84 27
9. BAXX 17 9 0 8 57:79 27 10. Adrenalín 18 8 1 9 102:88
25 11. Enzo 16 8 1 7 69:76 25 12. 1.FC Run
17 6 1 10 67:79 19 13. MA 16 6 1 9 74:99 19
14. Betonári 16 6 1 9 74:104 19 15. Hr. Stars 17 5 1 11
89:88 16 16. Doka Drevo 17 5 1 11 65:82 16
17. Žihadlá 17 5 1 11 80:108 16 18. Geronimo 18 4 2 12
56:112 14 19. Vikings BB 17 4 0 13 68:127 12
20. Hrča 17 3 1 13 55:166 10 21. San Marconi 16 1 1 14
35:128 4
IV. B liga – 18. kolo
Prekvapivé výsledky na úkor favoritov
Dromedári – FC 09 9:7 (3:4) T. Konkoľ 4, A. Patráš 3, B. Michalech 2 – J. Sedláček 5, R. Biely, R. Greško
Viking Stavanger – Kotalští orly 14:3 (6:1) Ľ. Ďurík 5, R. Halaj 3, P. Jarko 2, T. Rajcsányi 2, P. Straka, J. Remiar – V. Kán, M. Kováčik, J. Kyjanica
Juniperus – Fun Team 6:5 (4:1) M. Filipko 2, D. Frzon 2, I. Koštiaľ, E. Rusko – M. Považanec 2, M. Caban, V. Köböl, J. Minár, ŽK: M. Caban (Fun Team)
ANK Pegi – FC Blaugranas 7:11 (3:5) P. Poláček 3, M. Predajniansky 3, M. Kupec – S. Václavík 8, J. Tokár, M. Hrvol, M. Polomský, ŽK: J. Orel (Pegi)
Grupáci – Tigers United 7:5 (3:4) R. Kojnok 2, L. Kršteník 2, M. Kuna 2, M. Maďar – I. Širka 3, M. Baranyai
2.MK Tami – Androméda 8:2 (4:1) L. Hakel 2, J. Kamenský 2, M. Patráš 2, Mich. Štefanovie, W. Poliak – M. Mičko 2
Van to Tree – Speleo 8:3 (3:1) J. Brašeň 4, Mir. Šimko, M. Hlaváček, A. Jančiar, M. Vlček – M. Majer 3
Efce Brocak – FC WC 15:1 (5:1) R. Uhrín 8, P. Vrbjar 2, J. Kanoš 2, V. Doffek, M. Šimko, M. Žila – T. Turek
OFK Kredenc – Drink Team 0:6 (0:3) M. Tichý 2, M. Michalovič 2, I. Podkonický, B. Gažo, ŽK: P. Terem (Kredenc)
Hi-Fi – O2 fér plej Team 9:2 (2:2) T. Styk 6, M. Zima 2, E. Lenárt – J. Beluch 2
**AS v rume mal voľno. ** //Stretnutia rozhodovali I. Sadovský, P. Maďar a M. Hlaváček. //
TABUĽKA:
1. TAMI 16 14 1 1 165:49 43
2. AS v rume 17 14 0 3 128:41 42
3. Brocak 16 13 1 2 95:42 40
4. Van to Tree 16 11 1 4 91:64 34
5. Kot. orly 16 10 0 6 142:90 30
6. ANK Pegi 16 10 0 6 108:84 30
7. Fun Team 17 10 0 7 103:86 30
8. Dromedári 17 9 2 6 115:75 29
9. Drink Team 16 9 2 5 99:91 29 10. Tigers Utd. 16 9 1 6
98:68 28 11. Hi-Fi 17 9 0 8 93:104 27
12. Viking Stav. 18 6 3 9 112:118 21 13. Androméda 16 7 0 9
71:78 21 14. Kredenc 17 7 0 10 55:81 21
15. Blaugranas 17 6 2 9 124:147 20 16. FC 09 17 6 1 10
78:110 19 17. Juniperus 17 5 1 11 84:112 16
18. FC WC 16 4 1 11 69:107 13 19. Speleo 17 3 1 13 60:144
10 20. Grupáci 16 2 0 14 56:133 6 21. O2
FPT 17 1 1 15 39:165 4