Prijmi výzvu!

A je to tu! 17. marca o 15:00 hodine v Europa SC Banská Bystrica odštartuje druhý zo série maratónskych kvalifikačných podujatí, slovenská premiéra disciplíny Beh do vrchu na bežeckých trenažéroch. Ide o ďalší športový mix adrenalínu, potu, zábavy

Monika Obrtalová

V priestoroch nákupného centra sú pre Vás pripravené viaceré, pre bežca veľmi dôležité veci. Bežecké trenažéry pre registrovaných, ktorí si trúfnu zabehnúť na vopred nastavenej inklinácii čo najdlhšiu vzdialenosť za určený čas (registrácia pre prvých 30 záujemcov je na stránke www.marathonbb.com, ďalších 20 pretekárov sa môže registrovať priamo na mieste konania akcie), skener chodidla, zapožičanie športovej obuvi, možnosť zakúpenia maratónskych tričiek za výhodné ceny a nakoniec živé rockové vystúpenie skupiny VZNCH s Petrom Gogolom.

Účastníci majú možnosť vyhrať štartovné na ľubovoľne zvolenú disciplínu prvého ročníka Banskobystrického maratónu, ale tentokrát aj hodnotné vecné ceny. Nezmeškajte svoju príležitosť! Navštívte v sobotu podujatie, aké tu ešte nebolo!

Zdroj: Mesto Banská Bystrica

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.