Jakub Forgács Správy

Predpoveď počasia presne zacielená na Bystricu: S akým počasím rátať v našom meste cez víkend?

Sneh, dážď či vari modré nebo? Vedieť dopredu, ako bude vonku sa hodí vždy. Špeciálne však, ak ide o predpoveď pre naše mesto a navyše máme pred sebou voľné víkendové dni. Všetko potrebné vám prezradí podrobná predpoveď počasia, ktorá je priamo zacielená na Banskú Bystricu.

Ilustračný obrázok k článku Predpoveď počasia presne zacielená na Bystricu: S akým počasím rátať v našom meste cez víkend?
Zdroj: TASR

Vďaka špecialitky na webe Bystrica 24 si už teraz môžete pozrieť, na aké počasie sa treba pripraviť počas najbližšieho víkendu v našom meste. Nášho šikovného pomocníka nájdete na lište vľavo pod kalendárom. Stačí vám jedno kliknutie a hneď si môžete preštudovať predpoveď na najbližšie dni a čo najlepšie sa podľa nej pripraviť na víkend.

Vďaka údajom, ktoré dodáva Nórsky meteorologický inštitút (MET Norway), si dokážete pozrieť hodinovú predpoveď pre Banskú Bystricu, ale aj pre Badín, Brezno či Donovaly.

Vo forme časového harmonogramu v predpovedi nájdete nielen očakávanú teplotu na jednotlivé hodiny, ale aj symboly (dážď, oblačnosť, sneženie …), informáciou o rýchlosti vetra a o čase východu a západu slnka. Ak chcete vedieť, aké počasie nás v Banskej Bystrici čaká počas tohto víkendu, stačí kliknúť TU!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM