Marcel Páleš Správy

MDŽ pod Urpínom? Poslanec Kaník rozdával prekvapeným ženám kvety

Poslanec za SDKÚ-DS Ľudovít Kaník dnes navštívil Banskú Bystricu, aby pred známym nákupným centrom rozdával ženám kvety. Tie jeho pozornosť neodmietli, veď si to pozrite...

Ilustračný obrázok k článku MDŽ pod Urpínom? Poslanec Kaník rozdával prekvapeným ženám kvety
Foto: Marcel Páleš / Zdroj: Dnes24.sk

Nielen ženy si v piatok popoludní pred známym obchodným centrom všimli známu tvár. Poslanec Ľudovít Kaník tam stál s hŕbou kvetov, ktoré rozdával v rámci osláv Medzinárodného dňa žien. Z reakcií okoloidúcich obdarených bolo zrejmé, že ich kvet potešil a odchádzali s úsmevom.

„Milo ma to šokovalo, že ma zrazu oslovil práve pán Kaník a daroval mi dokonca kvet,“ reagovala mladá vysokoškoláčka. Kaník nešetril ani džentlmenskými slovami, ktoré adresoval každej oslovenej žene. „Bol skutočne milý a zišlo by sa, aby sa takto správali aj ostatní muži!“ vyslovila sa pani Elena (54).

Ľudovít Kaník nám pri tom všetkom stihol zodpovedať aj na zvedavú otázku, čo pre neho znamená pojem žena: „Žena je to najkrajšie, čo Pán Boh stvoril. Žena je kolískou života. Takže treba si ju vedieť vážiť, vedieť si ju oceniť. A keďže sa to nie každodenne darí, aspoň v niektoré dni by sme im mali vzdať úctu a dnes je jeden z takých dní,“ nenechal sa prekvapiť člen národnej rady.

Už ráno vraj stihol potešiť aj svoju manželku, tiež dcéru aj mamu. Priznal sa však, že kvietok dostanú až po jeho návrate domov. MDŽ poslanec považuje za významný deň: „Každá príležitosť urobiť ľuďom dobre je dobrá. Takže aj toto je jedna z príležitostí… Najlepšie by bolo, keby sme vedeli každý deň byť k sebe milí. A najmä tým, ktorých máme radi, aby sme vedeli povedať niečo pekné,“ reagoval Kaník.

Kaník
10
Galéria
Foto: Marcel Páleš / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM