Jakub Forgács Krimi

Mestská polícia o útoku na čerpačke: Bystričan (20) s teleskopickým obuškom napadol 2 ľudí

Podľa slov mestskej polície po príchode hliadka zistila, že útočník s teleskopickým obuškom napadol po slovnej roztržke dvoch zamestnancov čerpacej stanice.

Ilustračný obrázok k článku Mestská polícia o útoku na čerpačke: Bystričan (20) s teleskopickým obuškom napadol 2 ľudí
Zdroj: TASR

V pondelok 25. novembra 2019 krátko pred polnocou bol prijatý oznam na operačné stredisko mestskej polície v Banskej Bystrici, že na čerpacej stanici ohrozuje ľudí muž s teleskopickým obuškom. Informovala o tom Mestská polícia Banská Bystrica na svojej oficiálnej facebookovej stránke s tým, že službukonajúci veliteľ operačného strediska na miesto okamžite vyslal hliadku mestskej polície, aby oznam preverila.

„Po príchode na miesto príslušníci mestskej polície videli a počuli skupinku ľudí, ako sa hádajú pri stojanoch čerpacej stanice. Následne zistili, že útočník s teleskopickým obuškom napadol po slovnej roztržke dvoch zamestnancov čerpacej stanice v ich osobnom voľne“ uvádzajú muži zákona.

„Identifikáciou bolo zistené, že útočníkom bol 20-ročný muž z Banskej Bystrice. Obaja napadnutí podali oznámenie o napadnutí na polícii,“ píšu mestskí policajti.

Ako dodali muži zákona, napriek svojmu zraneniu obidvaja napadnutí odmietli lekárske ošetrenie. Túto vec ako aj útočníka si na mieste prevzala hliadka štátnej polície, ktorá sa prípadom zaoberá.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM