Jakub Forgács Futbal

Hráči malého futbalu opäť vybehli na zápasy. V ďalšom kole si to medzi sebou rozdali tímy ligy starých pánov z Banskej Bystrice a okolia. Prinášame vám kompletný výsledkový servis zo zápasov.

Ilustračný obrázok k článku PODROBNÝ PREHĽAD zápasov malého futbalu: V Bystrici videli diváci aj kontumáciu za stavu 11:0

Selce – Pivná cesta 11:0 – nedohraný zápas

Góly: J. Rusko 4, M. Strečok 3, P. Strečok 2, J. Dobrík 2

Stretnutie, ktoré ako prvé v sezóne skončilo kontumáciou! Hráči oboch mužstiev sa zišli s nižším počtom hráčov. Zápas sa síce začal hrať, ale päť minút pred koncom prvého polčasu sa ukončil pre malý počet hráčov hostí, výsledok ostáva v platnosti z odohraného času.

Majerboys – Starší Chalani 4:2 (1:1)

Góly: K. Vígľašský, D. Kohút, R. Filip, Z. Večerík – M. Golecký 2 ŽK: Z. Večerík – Š. Lunter, O. Ríša

Pekné stretnutie mužstiev, ktoré hrali futsal bez nejakých taktických manévrov, otvorená partia, dostatok šancí na oboch stranách. Bolo to najvyrovnanejšie a najlepšie stretnutie tohto kola. V druhom polčase boli domáci o čosi úspešnejší v premieňaní šancí a nakoniec aj zvíťazili, pretože hostia svoje príležitosti nedokázali premeniť s výnimkou jednej a to bolo málo, a tak výsledok je asi spravodlivý.

Alcatraz – Kemada 11:3 (6:1)

• Góly: J. Mojžita 4, P. Šipula 3, B. Navrátil 2, M. Maďar, P. Zelienka – I. Mišány, J. Bosák, J. Koreň

Alcatraz sa výborne pripravil na svojho súpera a okrem prvých desiatich minút hosťom nič nedovolil. Vo všetkých činnostiach bol lepší, o krok rýchlejší a predovšetkým sa presadzoval strelecky. Hostia boli ťažkopádni, zakríknutí, malátni, a tak sa zrodilo vysoké víťazstvo domácich, ktorí momentálne majú ozaj dobrú fazónu.