Jakub Forgács Futbal

Hráči malého futbalu opäť vybehli na zápasy. V ďalšom kole si to medzi sebou rozdali tímy ligy starých pánov z Banskej Bystrice a okolia. Prinášame vám kompletný výsledkový servis zo zápasov.

Ilustračný obrázok k článku PODROBNÝ PREHĽAD zápasov malého futbalu: V Bystrici 22-gólová prestrelka aj ďalšia kontumácia

Ariola – Alcatraz 10:12 (4:8)

• Góly: D. Balón 4, J. Donoval 3, M. Patráš 2, M. Selecký – J. Mojžita 6, P.Šipula 3, P. Zelienka 3

Strelecký koncert z oboch strán alebo deň otvorených dverí defenzív, tak môžeme charakterizovať dnešné stretnutie. Hostia potvrdili stúpajúcu formu a tretím víťazstvom za sebou už poskočili na piate miesto. Na Ariole bolo dosť cítiť ich posledné neúspešné vystúpenia, aj keď sa dnes dosť strelecký presadzovali, dali až desať gólov aj tak to nestačilo na víťazstvo, pretože súper dal o dva góly viac.

Starší Chalani – Selce 0:5 – kontumačne v prospech hostí

Domáci pre nízky počet hráčov nenastúpili, hostia zvíťazili už druhýkrát kontumačne!

Majerboys – Pivná Cesta 11:7 (5:4)

• Góly: Z. Večerík 3, D. Kohút 3, R. Petrovič 3, I. Majer 2 – R. Račák 4, P. Kohút 2, R. Lunter
  • ŽK: R. Račák

Domáci mali výborný začiatok a po desiatich minútach sa ujali vedenia 4:0, ale ako rýchlo náskok získali, tak ho aj stratili. Po znížení hostí na rozdiel gólu boli to hostia, ktorí diktovali tempo hry a boli dominantní s výnimkou začiatku zápasu. V druhom polčase sa hral vynikajúci futbal z oboch strán so šťastnejším koncom pre domácich. V rozhodujúcich momentoch sa domáci stiahli a čakali na svoju chvíľu, tá aj prišla a po chybách hostí, ktorí sa snažili zápas strhnúť na svoju stranu urobili niekoľko chýb. Tie domáci využili, možno že power play prišla neskoro a domáci si s ňou bez väčších problémov poradili. Za výkon treba oboch aktérov pochváliť, pretože prispeli k výbornému stretnutiu.