Jakub Forgács Futbal

Hráči malého futbalu opäť vybehli na zápasy. V ďalšom kole si to medzi sebou rozdali tímy ligy starých pánov z Banskej Bystrice a okolia. Prinášame vám kompletný výsledkový servis zo zápasov 10. kola.

Ilustračný obrázok k článku PODROBNÝ PREHĽAD zápasov bystrickej ligy malého futbalu: Šláger kola víťaza nespoznal

Alcatraz – Starší Chalani 5:6 (2:1)

• Góly: M. Koman 2, M. Maďar, B. Navrátil, M. Kubiš – J. Bednár 2, M. Golecký 2, O. Ríša, Š. Lunter
  • ŽK: M. Kubiš, P. Zelienka – M. Golecký

Až v štvrtom zápase Alcatraz okúsil trpkosť prehry. Vyrovnaný duel od začiatku až do konca. Zápas sa odohrával v dobrom tempe po celé stretnutie. Obaja súperi sa striedali vo vedení až na konci hostia odskočili súperovi dvakrát o dva góly, a to bolo rozhodujúce. Alcatraz síce mohol vyrovnať, pretože za stavu 4:5 išiel v prečíslení no svoju šancu nevyužil, respektíve hráč domácich zle vyhodnotil situáciu a miesto prihrávky volil strelu, ktorá neskončila v sieti a hneď na to dostal šiesty gól. Domácim sa podarilo už len znížiť na konečných 5:6.

Majerboys – Ariola 8:8 (4:5)

• Góly: Z. Večerík 6, D. Kohút 2 – M. Patráš 5, N. Dikacz 2, D. Balón

Šlágrom kola bez pochyby zápas Majerovcou s Ariolou. Majerovci ako obvykle vychádzali z výborne zabezpečenej obrany a dobre prepracovaným rýchlym protiútokom. Ariola zasa výborná tvorivej činnosti v útoku. Jedni perfektní v defenzíve, druhí zasa s výbornou hrou v ofenzíve, niet potom vôbec divu nad konečným výsledkom, ktorý je v konečnom dôsledku asi spravodlivým. Hostia síce mali možnosť poistiť vedenie v poslednej minúte do prázdnej brány, nedali a hneď z protiútoku inkasovali, a to bola bodka za výborným stretnutím.

Kemada – Pivná Cesta 11:3 (4:2)

• Góly: J. Bílek 3, J. Bosák 3, P. Maruniak 2, I. Turan, J. Adamek, R.Kollár – P. Tančin 2, P. Kohút

Slušné stretnutie, s výraznou gólovou prevahou v druhom polčase pre domácich. Domáci začali dobre a v krátkej dobe si vypracovali až trojgólový náskok. Hostia vystrčili rožky až po tomto stave, ale hneď udreli dvakrát po sebe a na hráčov Kemady prišiel útlm a nervozita. Odrazu sa im nič nedarilo, hostia to mohli využiť, no nestalo sa tak. Domácim sa podaril do konca prvého polčasu dať štvrtý gól. Druhý polčas bol už v plnej réžii domácich, ktorí to aj gólovo vyjadrili. Určite to bol aj následok toho, že snaživí hostia už nemali toľko síl, pretože hrali bez striedania.