Jakub Forgács Správy

Peniaze z primátorského PUNČU odovzdal Nosko v nemocnici: Pomôžu tým NAJMENŠÍM, FOTO

Primátorovi Jánovi Noskovi sa podľa slov nemocnice podarilo vyzbierať doteraz najvyššiu sumu v rámci akcie Primátorský punč.

Ilustračný obrázok k článku Peniaze z primátorského PUNČU odovzdal Nosko v nemocnici: Pomôžu tým NAJMENŠÍM, FOTO
5
Galéria

Vyzbierané peniaze z Primátorského punču boli v piatok oficiálne odovzdané do rúk prednostky Neonatologickej kliniky MUDr. Jany Nikolinyovej, PhD. Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta o tom informovala na sociálnej sieti so slovami, že primátor Ján Nosko a Mesto Banská Bystrica sa z výťažku punču rozhodli podporiť OZ Človiečik, ktoré funguje pri našej Neonatologickej klinike SZU.

„Pánovi primátorovi sa podarilo vyzbierať doteraz najvyššiu sumu v rámci akcie Primátorský punč. Krásna suma 4 508 eur poputuje na vzdelávanie našich kolegýň v oblasti laktačného poradenstva,“ uviedla nemocnica s tým, že okrem finančného príspevku dostali „drobci“ aj súpravy čiapok a papučiek, ktoré uštrikovali seniori z banskobystrických denných centier.

„Ďakujeme pánovi primátorovi a Mestu Banská Bystrica, že si vybrali práve nás. Ďakujeme tiež všetkým, ktorí si prišli vychutnať výborný punč a skvelú vianočnú atmosféru a tým prispeli našim malým bojovníkom,“ dodala nemocnica.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: Výťažok z primátorského punču skončila v bystrickej nemocncie
5
Galéria
Video: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM