PARÁDA pod rozkvitnutými SAKURAMI: Priamo v srdci Slovenska okúsime JAPONSKÚ kultúru
Už onedlho sa dočkáme výnimočného dňa na jednej z najkrajších banskobystrických ulíc. Čo prinesie Hanami Karate Day?
Mesto Banská Bystrica pozýva na Hanami Karate Day, ktorý sa uskutoční už v nedeľu 26. apríla na malebnej Jilemnického ulici na Fončorde od 14.30 hod. Samospráva o tom informovala na svojej webovej stránke.
„Znova budete mať jedinečnú príležitosť stráviť príjemné popoludnie pod rozkvitnutými sakurami, ktoré dodajú tomuto dňu neopakovateľnú atmosféru. Čaká vás pútavý program plný ukážok karate, juda a iných bojových umení,“ uvádza mesto.
Ako na sociálnej sieti informoval banskobystrický primátor Ján Nosko, tešiť sa môžete aj na vystúpenie banskobystrickej kapely Trúdi, ale aj na drobné občerstvenie. Zároveň zverejnil video z minulého ročníka, ktoré si môžete pozrieť pod textom.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
Foto: ilustračné