Stanislav Černák Kultúra

Zvolenčania The Infinite Within pracujú na debutovom albume: Vypočujte si prvú ukážku...

Zvolenská brutal technical death metalová formácia The Infinite Within momentálne usilovne pracuje na prvom albume. Pre nedočkavcov zverejnila krátku ukážku.

Ilustračný obrázok k článku Zvolenčania The Infinite Within pracujú na debutovom albume: Vypočujte si prvú ukážku...
Zdroj: Dnes24.sk

Mladá nádejná štvorica hudobníkov si za svoje vzory berie hviezdy žánru ako Nile alebo Origin. Kapela funguje od roku 2010. Za touto kapelou stoja dvaja mladíci. Zvolenčan Ondro a Východniar študujúci vo Zvolene Koľak. Slovo dalo slovo a začali písať prvé skladby. Skupina má na svojom konte zatiaľ iba jedno demo z roku 2011, no v týchto dňoch dokončuje práce na debutovom albume.

The Infinite Within dosiahli už za pomerne krátky čas fungovania vcelku pozoruhodné úspechy a majú čoraz väčšiu fanúšikovskú základňu. V apríli tohto roka predskakovali legendárnej poľskej death metalovej formácii Vader a v lete si The Infinite Within zahrali na najväčšom slovenskom metalovom festivale Gothoom Open Air v Novej Bani, kde zdieľali pódium s takými menami ako Anaal Nathrakh, Arkona alebo Rotting Christ.

Žiaľ v dnešnej dobe nie je ľahké vydať vlastný album a kapela preto hľadá vydavateľa. „Hľadáme label, ktorý by mal záujem nás vydať. Ak by niekto z vás vedel o niekom, budeme radi, keď nás kontaktujete,“ píše sa na oficiálnej bandzone stránke skupiny.

V týchto dňoch zverejnilo kvarteto hudobníkov krátku ukážku z nového albumu, ktorú nájdete v našej videogalérii.

Foto: archív kapely

The Infinite Within zverejnili krátku ukážku z chystaného debutového albumu
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM