Stanislav Černák Rôzne

Zvolen bojuje o titul najkrajšie mesto a dobýja popredné priečky: Takto krásne sa nám darí!

Mesto Zvolen zvádza súboje s inými mestami v internetovej súťaži o najkrajšie mesto Slovenska. Zisťovali sme, ako je na tom Zvolen skoro po dvoch mesiacoch od začiatku hlasovania. A veruže v priebežnom poradí sa nám vskutku darí.

Ilustračný obrázok k článku Zvolen bojuje o titul najkrajšie mesto a dobýja popredné priečky: Takto krásne sa nám darí!
Zdroj: Dnes24.sk

Internetový portál Slovakregion vyhlásil súťaž o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž začala prvého apríla a definitívneho víťaza spoznáme 5.novembra 2015. Hlasovať za svoje mesto môže každý do 31. 10. 2015 – 12:00 hodiny.

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca.

Hlasovať za mesto či obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec. Novým pravidlom je, že zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Cieľom súťaže je poukázať na krásy našich krajov, miest a obcí. A ako na tom nateraz Zvolen je? Nateraz sme v TOP 10! V predbežnom poradí sa z celkového počtu 139 miest to naše nachádza totiž na vynikajúcom treťom meste. Výsledky sú však zatiaľ len priebežné, keďže do konca súťaže zostáva ešte päť mesiacov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM