Jakub Forgács Správy

Zaujíma vás budúcnosť Zvolena? Na pretrase bude jedna z jeho častí

Vypočuť si budete môcť názory zainteresovaných subjektov a odborníkov z oblasti územného plánovania, regionálneho rozvoja a ochrany životného prostredia.

Ilustračný obrázok k článku Zaujíma vás budúcnosť Zvolena? Na pretrase bude jedna z jeho častí
Foto: Nicole Regecová / Zdroj: Dnes24.sk

Zaujíma vás, ako sa bude rozvíjať plocha Zvolen – Čierne Zeme a Rákoš? V stredu 12. februára o 16:30 sa na túto tému bude hovoriť v priestoroch Starej radnice.

Na stretnutí sa bude hovoriť o tom, čo sa chystá v rozvojovej ploche Zvolen – sever, ale aj to, ako ju vidí v budúcnosti územný plán mesta a ako majitelia nehnuteľností, odborníci a samospráva. Vypočuť si budete môcť názory zainteresovaných subjektov a odborníkov z oblasti územného plánovania, regionálneho rozvoja a ochrany životného prostredia.

Moderátorkou diskusie bude Martina Paulíková zo Združenia Slatinka. Uskutoční sa v rámci cyklu Zvolen Nahlas, ktorý obnovilo Združenie Slatinka po 20 rokoch s cieľom vytvoriť priestor pre kultivovanú a odbornú diskusiu o zásadných problémoch životného prostredia vo Zvolene.

Diskusie budú pravidelne každú druhú stredu v mesiaci v priestoroch Starej radnice vo Zvolene (Nám. SNP 21/31, Zvolen). Ďalšími témami budú adaptácia na zmeny klímy, doprava, nízkouhlíková stratégia mesta, zeleň a pod.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM