Správy

Vodiči, zbystrite pozornosť. Termín uzávery mosta pri Kováčovej sa predlžuje

Doprava z pravého jazdného pásu je presmerovaná cez prejazdy stredným deliacim pásom pred a za mostom do ľavého jazdného pásu, v ktorom je vedená obojsmerne.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, zbystrite pozornosť. Termín uzávery mosta pri Kováčovej sa predlžuje
Zdroj: TASR

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) predlžuje pre opravu novoosadeného mostného záveru pri Kováčovej (okres Zvolen), poškodeného účastníkom cestnej premávky, pôvodný termín ukončenia uzávery do stredy 3. júla 2019 12:00. Informovala o tom hovorkyňa NDS Michaela Michalová.

Doprava z pravého jazdného pásu je presmerovaná cez prejazdy stredným deliacim pásom pred a za mostom do ľavého jazdného pásu, v ktorom je vedená obojsmerne. Počas uzávery je odbočovací pruh v smere Bratislava – Kováčová uzavretý. Pre tento smer je z rýchlostnej cesty R1 vyznačená obchádzková trasa od križovatky „Zvolen – Stráže" po ceste III/2440 a následne I/66. Ostatné vetvy križovatky sú bez obmedzení.

Z dôvodu opravy pravého mosta ev. č. R1–168 NDS čiastočne uzavrela pravý jazdný pás rýchlostnej cesty R1 v úseku nad Kováčovským potokom a cestou I/66 v križovatke Kováčová v km 146,000 – 146,700 (smer Banská Bystrica). Uzávera mala pôvodne trvať do 30. júna.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM