Jakub Forgács Správy

Vo Zvolene čoskoro úplne uzavrú úsek jednej cesty. Pripravte sa na obmedzenia

Dopravné obmedzenie s úplnou a čiastočnou uzávierkou bude na miestnej komunikácii v časti Okružnej ulice v úseku križovatky s Pribinovou ulicou na sídlisku Sekier. Pozrite kedy!

Ilustračný obrázok k článku Vo Zvolene čoskoro úplne uzavrú úsek jednej cesty. Pripravte sa na obmedzenia
12
Galéria
Zdroj: TASR

Z dôvodu opravy havarijného stavu horúcovodnej prípojky Zvolen Záhonok bude v čase od 6:00 dňa 5.10.2019 do 20:00 dňa 6.10.2019 úplná uzávierka miestnej komunikácie v Okružnej ulici v úseku križovatky s Pibinovou ulicou. Informoval o tom Odbor výstavby, ŽP a dopravy MsÚ Zvolen na stránke mesta.

Ako ďalej uvádzajú kompetentní, v uvedenom termíne bude v mieste úplnej uzávierky doprava vylúčená, vrátane prejazdov autobusov MHD Zvolen.„Po ukončení prác na odstraňovaní havárie horúcovodu bude premávka v križovatke ulíc Okružná-Pribinova obnovená. Pri prácach na uvedení komunikácie do pôvodného stavu – pokládka asfaltobetónového krytu – bude miestom uzávierky možný prejazd vozidiel v jednom jazdnom pruhu,“ píše sa na webe.

Miesto úplnej a čiastočnej uzávierky bude podľa slov kompetentných vyznačené prenosnými dopravnými značkami. Odstraňovanie havarijného stavu horúcovodu budú realizovať pracovníci Zvolenskej teplárenskej, a.s. SAD Zvolen zabezpečí dopravnú obsluhu zastávok MHD za miestom úplnej uzávierky po náhradných trasách.

„Prosíme vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky o rešpektovanie prenosných dopravných značiek a pokynov pracovníkov regulujúcich dopravu počas trvania úplnej a čiastočnej uzávierky miestnej komunikácie,“ uvádza sa na stránke mesta.

Pod textom si môžete pozrieť aj záber z panormatickej kamery na Pustom hrade ako aj jej fotky!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
V OBRAZOCH: Pustý hrad je prvou stredovekou pamiatkou s kamerou Živej panorámy
12
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM