Alžbeta Paulíková Iné športy

Úspechom malej Neli (11) sa to neskončilo: Takto parádne sa deťom zo Zvolena darilo na majstrovstvách Európy!

Ako sme už informovali, Nelli Novodomská (11) získala na Majstrovstvách Európy v detskom fitnes cennú trofej. Domov sa vrátila ako Majsterka Európy. No úspechy okrem nej žali aj ďalší zástupcovia Zvolena!

Ilustračný obrázok k článku Úspechom malej Neli (11) sa to neskončilo: Takto parádne sa deťom zo Zvolena darilo na majstrovstvách Európy!
Zdroj: Dnes24.sk

Počas posledného októbrového víkendu sa v nedeľu v hlavnom meste Maďarska konali Majstrovstvá Európy v detskom fitness. Zvolenčanka Nelli Novodomská z klubu B-Star tu zožala veľký úspech, keď sa domov vrátila s titulom Majsterky Európy. No a pozoruhodné je to, že na tejto akcii navyše žali úspechy aj ďalšie deti zo Zvolena!

Za tanečno-športový klub F.R.E.S.H. boli Asociáciou fitness, kulturistiky a silového trojboja nominované tri deti, ktoré opäť potvrdili svoje kvality. Damián Korečko obhájil titul Majstra Európy v kategórii chlapci do 12 rokov, striebro si do Zvolena odniesla Danielka Korečková v kategórii 8 – 9 r. Emka Čábyová sa v silnej konkurencii starších detí prebojovala na finálové šieste miesto v kategórii 10 – 11 r. Za šampiónmi zo zvolenského klubu F.R.E.S.H. stojí známa trénerka Zuzana Niščáková.

Môže vás zaujímať:

Obrovský úspech mladej Zvolenčanky: Nelli (11) získala titul Majsterky Európy!

Na hokeji medzi Detvou a Prešovom sa strhla mela: Bitka v poslednej minúte, zapojil sa dokonca aj brankár!

Foto: Ľudmila Čábyová

Úspech mladých Zvolenčanov na Majstrovstvách Európy
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM