Správy

Primátorka Zvolena prejde s obyvateľmi celým mestom. Pozrite si HARMONOGRAM

Diskusie so Zvolenčanmi sa primátorke podľa jej slov veľmi osvedčili, vyriešených bolo množstvo vtedajších podnetov a tak mieni v nastúpenom trende pokračovať ďalej.

Ilustračný obrázok k článku Primátorka Zvolena prejde s obyvateľmi celým mestom. Pozrite si HARMONOGRAM
Zdroj: TASR

Výjazdy Lenky Balkovičovej medzi Zvolenčanov sa už stali tradíciou. Tohtoročné marcové stretnutia budú predsa trochu iné. Primátorka, spoločne s poslancami, hodlá postupne prejsť všetky časti mesta v záujme riešenia problémov ich obyvateľov. „Obhliadky“ mesta sa môže zúčastniť každý záujemca.

„S ľuďmi sa stretávam neustále, predsa však práve prvý výjazd pred štyrmi rokmi bol veľmi dôležitý. Obišli sme vtedy všetky mestské časti, aby nám Zvolenčania priamo v mieste ich bydliska ukázali, čo ich trápi a čo je potrebné urobiť. Tieto podnety sa stali základom plánovania opráv a nových investícií pre celé štyri roky,“ uviedla na tému pripravovaných obhliadok mesta Balkovičová.

Diskusie so Zvolenčanmi sa primátorke podľa jej slov veľmi osvedčili, vyriešených bolo množstvo vtedajších podnetov a tak mieni v nastúpenom trende pokračovať ďalej. „Ľudí trápili veľké veci, no aj drobnosti. Niekedy im chýbalo zábradlie, odlomený schod na schodisku, potrebovali obnoviť značenie na priechode pre chodcov. Nestálo to veľké peniaze a predsa sme im mohli zvýšiť kvalitu života. Budem rada, ak Zvolenčania opäť prídu a upozornia nás na väčšie či menšie problémy, veď okolie svojho bydliska si poznajú najlepšie,“ dodala primátorka.

Primátorka naplánovala obhliadky jednotlivých mestských častí v spolupráci s výbormi mestských častí, ich termíny je možné nájsť v priloženom harmonograme:

  • 19. 3. VMČ 6 – CMZ Západ – 10.00 hod. – stretnutie pred Mestským úradom
  • 22. 3. VMČ 2 – Zlatý potok – 10.00 hod. – stretnutie na konečnej zastávke autobusu, Zolná – 13.00 hod – stretnutie pred kultúrnym domom, Lukové – 14.30 hod – stretnutie pri zastávke autobusu
  • 23. 3. VMČ 3 – Západ-Tepličky – 10.00 – stretnutie pred ZŠ Námestie mládeže
  • 27. 3. VMČ 1 – Sekier, Môťová – 10.30 hod. – stretnutie pred Tescom na Sekieri
  • 28. 3. VMČ 5 – CMZ Východ – 16.00 hod. – stretnutie na Farkaške pri CVČ Domino
  • 29. 3. VMČ 4 – Podborová – 14.00 – stretnutie pred klubom dôchodcov
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM